اکران رایگان پنج فیلم کودک و نوجوان جشنواره فجر در تبریز

تبریز- ایرنا - معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان آذربایجان شرقی گفت: همزمان با سراسر کشور پنج فیلم منتخب سینمای کودک و نوجوان در بخش سیمرغ و پروانه های سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر در تبریز به صورت رایگان برای دانش آموزان اکران می‌شود.

علی محرمی روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا اظهارکرد: جشنواره فیلم فجر فرصت مناسبی است که علاقمندان بتوانند در شهر خود بهترین و تازه ترین فیلم های سینمای کشور را تماشا کنند.

وی گفت: جدول اکران رایگان پنج فیلم منتخب سینمای کودک و نوجوان طبق دستورالعمل از سوی دبیرخانه جشنواره به استان ها ابلاغ شده است و این برنامه در سالن پردیس سینمایی ستاره باران تبریز اجرا خواهد شد.  

وی اضافه کرد: این برنامه در راستای برنامه‌های حمایتی سازمان سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از سینمای کودک و نوجوان است .

محرمی افزود: فیلم سینمایی "قطار آن شب" سه شنبه پانزده بهمن‌ماه، فیلم سینمایی " ۲۳ نفر" چهارشنبه شانزده بهمن ماه، فیلم سینمایی "کاتی و ستاره" شنبه نوزدهم بهمن‌ماه، فیلم سینمایی "منطقه پرواز ممنوع" یکشنبه بیستم بهمن ماه و فیلم سینمایی "تورنادو" دوشنبه بیست و یکم بهمن ماه از ساعت ۱۰ صبح در سالن شماره یک پردیس سینمایی ستاره باران به روی پرده می‌روند.

معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان آذربایجان شرقی خاطرنشان کرد: همچنین فیلم‌های بخش سودای سیمرغ نیز همزمان با تهران در تبریز اکران خواهد شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =