بیش از یک تن تریاک در سراوان کشف شد

زاهدان- ایرنا- فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: یک تن و ۴۸۳ کیلو و ۲۰۰ گرم تریاک که به طرز ماهرانه‌ای دپو شده بود در سراوان کشف شد. 

سردار محمد قنبری روز پنجشنبه در این‌باره اظهار داشت: پلیس مبارزه با مواد مخدر سیستان و بلوچستان با یک سری کار گسترده اطلاعاتی، از فعالیت باند بزرگ قاچاق موادمخدر در یکی از مناطق مرزی شهرستان سراوان مطلع و به صورت ویژه وارد عمل شد.

وی افزود: تیم‌های عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با همکاری تیم‌هایی از ماموران انتظامی شهرستان های سراوان و سیب‌سوران با پایش دقیق منطقه موفق شدند محل تردد قاچاقچیان را در یکی از ارتفاعات مرزی شناسایی و به محاصره خود درآورند.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: سوداگران مرگ که عرصه را بر خود تنگ دیدند با مخفی کردن محموله موادمخدر در شیارهای کوه به سمت ارتفاعات منطقه متواری شدند.

وی بیان کرد: در این عملیات جان برکفان پلیس مبارزه با مواد مخدر در پاک سازی منطقه یک تن و ۴۸۳ کیلو و ۲۰۰ گرم تریاک را که به طرز ماهرانه‌ای دپو شده بود، کشف کردند.

سردار قنبری با بیان اینکه تلاش برای دستگیری متهمان این پرونده ادامه دارد، خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی با حضور فعال و پرتوان در گلوگاه‌ها و ورودی‌های مرزی عرصه را بر سوداگران مرگ تنگ کرده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 9 =