تیم چندتخصصی بسیج جامعه پزشکی در هرسین مستقر شد

کرمانشاه- ایرنا- رییس سازمان بسیج جامعه پزشکی استان کرمانشاه، از استقرار تیم پزشکی چند تخصصی دانشگاه علوم پزشکی استان در محله «ده بالا» شهرستان هرسین در روز پنجشنبه ۱۰ بهمن به مناسبت دهه مبارک فجر خبر داد.

دکتر رضا منصوری در گفت و گو با ایرنا افزود: این تیم شامل حدود ۱۵ نفر پزشک فوق تخصص، متخصص، عمومی و ماما به مدت یک روز در راستای برنامه‌های بسیج جامعه پزشکی و محرویت‌زدایی در هرسین مستقر شده‌اند.

به گفته او، در این تیم ۱۱ پزشک متخصص و فوق تخصص جراحی مغز و اعصاب، نفرولوژی کودکان، اورولوژی، قلب و عروق، داخلی، طب اورژانس، ارتوپدی، روانپزشکی، زنان و همچنین ماما به معاینه و ویزیت بیماران می‌پردازند.

وی تمام خدمات را به صورت رایگان دانست و گفت: محله ده بالا شهرستان هرسین یکی از مناطق کمتربرخوردار است و بسیج جامعه پزشکی اقدام به برپایی درمانگاه چند تخصصی به نام شهید حاج قاسم سلیمانی کرده است.

منصوری اضافه کرد: خدمات تخصصی، فوق تخصصی، اکو و کاردیوگرافی، نوار قلب و دارو به صورت رایگان به مراجعه کنندگان ارایه می‌شود.

او با اشاره به اینکه درمانگاه تخصصی شهید حاج قاسم سلیمانی در محل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان هرسین مستقر شده است، گفت: این تیم از ساعت هشت صبح تا ۱۷ امروز به ارایه خدمات به مردم می پردازد.

وی توضیح داد که هزینه هر اکو قلب به صورت آزاد ۲۵۰ هزار تومان است که در قالب این طرح به صورت رایگان انجام می شود.

شهرستان هرسین با ۸۵ هزار جمعیت در ۴۴ کیلومتری شرق شهر کرمانشاه واقع شده است.