۱۰ بهمن ۱۳۹۸،‏ ۱۳:۴۴
کد خبرنگار: 1459
کد خبر: 83653256
۰ نفر

برچسب‌ها

فرماندار: ۲۵۲ پروژه دهه فجر در شهرستان رشت به بهره برداری می رسد

رشت - ایرنا - فرماندار شهرستان رشت گفت: دهه فجر امسال، ۲۵۲ پروژه در این شهرستان به بهره برداری می رسد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، میرشمس مومنی زاده روز پنجشنبه به مناسبت فرارسیدن دهه مبارک فجر در نشست خبری در جمع خبرنگاران رسانه های گروهی در فرمانداری شهرستان رشت اظهار داشت: این تعداد پروژه ها به ارزش یک هزار و ۳۰۳ میلیارد تومان به بهره برداری می رسد.

وی با بیان اینکه ۲۰۴ مورد از این تعداد از پروژه های دستگاه های اجرایی با استفاده از اعتبارات دولتی با هزینه ۲۵۷ میلیارد تومان است، افزود: عمده طرح ها و پروژه های شهرستان رشت در دهه فجر مربوط به طرح های اقتصادی متعلق به بخش خصوصی است،  ۳۶ پروژه با هزار و ۴۶ میلیارد تومان از اعتبارات متعلق به سرمایه گذاران بخش خصوصی هزینه شده است.

فرماندار شهرستان رشت با اشاره به اشتغالزیی دو هزار و ۲۸۳ نفر با افتتاح پروژه های دهه فجر در شهرستان رشت، خاطر نشان کرد: عملیات اجرایی ۱۲ پروژه با ۶۱۰ میلیارد تومان هزینه در  دهه فجر آغاز می شود که عمده این طرح ها پروژه های عمران شهری متعلق به شهرداری رشت است.

وی بیان داشت: از مجموع پروژه های دهه فجر امسال،  ۱۵۲ پروژه در فصل عمران شهری و روستایی با ۲۳۱ میلیارد تومان، ۱۵ پروژه در فصل صنعت و معدن با یک هزار و ۱۳ میلیارد تومان، سه پروژه در حوزه کشاورزی با ۲۸ میلیارد تومان، چهار پروژه در حوزه آموزشی یا یک میلیارد و ۴۵۰ میلیون تومان ، ۶ پروژه با اشتغالزایی دو میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان  به بهره برداری می رسد.

وی با بیان اینکه در گرامیداشت دهه مبارک فجر ۲ هزار برنامه فرهنگی، مذهبی، ورزشی و هنری در شهرستان رشت اجرا می شود، تصریح کرد: برنامه های دهه فجر و افتتاح پروژه های این ایام در شهرستان رشت با حضور در مزار شهدای رشت آغاز می شود.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 8 =