۱۹ فیلم جشنواره فجر در خراسان شمالی اکران می‌شود

بجنورد- ایرنا- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی از نمایش ۱۹ فیلم منتخب سی و هشتمین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر، همزمان با تهران در ۲ سینمای استان خبر داد.

حسین فرخنده روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: بر این اساس ۱۴ فیلم سینمایی و ۵ عنوان فیلم کودک و نوجوان بخش سیمرغ پروانه ها در استان به نمایش درمی آید.

وی افزود: "من می ترسم" به کارگردانی بهنام بهزادی، "آتابای" به کارگردانی نیکی کریمی، "آن شب ۱۲+" به کارگردانی کوروش آهاری، "تومان" به کارگردانی مرتضی فرشباف، "خوب، بد، جلف ۲ و ارتش سری" به کارگردانی پیمان قاسمخانی، "دشمنان" به کارگردانی علی درخشنده و "روزبلوا" به کارگردانی بهروز شفیعی از ۱۵ تا ۲۱ بهمن ماه و از ساعت ۱۸ در سینما گلشن و ساعت ۲۱ در سینما عمیق بجنورد نمایش داده می شود.

فرخنده، همچنین از اکران فیلم های "کشتارگاه" به کارگردانی عباس امینی، "سه گام حبس ۱۲+" به کارگردانی سامان سالور، "قصیده گاوسفید" به کارگردانی بهتاش صناعی ها، "روز صفر" به کارگردانی سعید ملکان، "لباس شخصی" به کارگردانی امیرعباس ربیعی، "مغزاستخوان" به کارگردانی حمیدرضا قربانی و "دوزیست" به کارگردانی برزو نیک نژاد در این سینماها خبر داد.

وی همچنین به اکران ۵ فیلم در بخش سیمرغ پروانه ها اشاره کرد و  اظهارداشت: فیلم های "کاتی و ستاره" به کارگردانی عبدالرضا مجلسی، "منطقه پرواز ممنوع" به کارگردانی امیرداساگر، "تورنا ۲" به کارگردانی سیدجواد هاشمی، "قطارآن شب" به کارگردانی حمید رضا قطبی، "بیست و سه نفر" به کارگردانی مهدی جعفری در بازه زمانی اکران فیلم های منتخب سی و هشتمین جشنواره فجر هر روز ساعت ۱۰ در سینما گلشن بجنورد اکران خواهد شد.  

 فیلم های منتخب جشنواره بین المللی فیلم فجر خراسان شمالی برای پنجمین سال است که در سینماهای بجنورد نمایش داده می شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 11 =