مدیرکل تبلیغات اسلامی خوزستان:جنگ رسانه‌ای دشمن خطرناکتر از جنگ سخت‌است

اهواز - ایرنا- مدیرکل تبلیغات اسلامی خوزستان با بیان اینکه جنگ رسانه‌ای دشمن به مراتب خطرناکتر از جنگ سخت است گفت: رسانه‌ها نقش کلیدی در آگاه‌سازی مردم برای مقابله با توطئه‌های دشمنان دارند.

حجت الاسلام محمدمهدی نبی زاده چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا در حاشیه برگزاری یادواره شهدای مسجد جوادالائمه (ع) و گرامیداشت یاد و خاطره شهید حاج قاسم سلیمانی اظهار داشت : جنگ رسانه ای در دوران گذشته و زمان اهل بیت (ع) نیز یکی از ابزارهای اصلی دشمنان برای تضعیف جبهه اسلام بود که بعضا از این طریق موفقیت هایی را برای دشمنان به دنبال داشت .

وی افزود: سپاه اسلام در آن دوران باوجود این که در برخی مبارزات تنها چند قدم تا پیروزی فاصله داشت اما این جنگ رسانه ای دشمن و تاثیر آن بر ذهن مردم و سربازان اسلام سرنوشت جنگ را تغییر و به شکست سپاهیان اسلام منجر می شد .

مدیرکل تبلیغات اسلامی خوزستان ادامه داد: امروز دشمن سردار ما را مورد هدف قرار می دهد اما بلافاصله علم مذاکره بداند می کند و اگر مقابل این نیرنگ دشمن ذره ای کوتاه بیاییم ، داستان صلح اجباری امام حسن (ع) مقابل معاویه تکرار می شود .

وی تصریح کرد: رسانه ها در شرایط کنونی رسالت سنگینی را بر دوش دارد و باید عموم مردم را مخاطب خود قرار دهند؛ امروز باید سخنان سانسور شده به گوش مردم برسد تا با آگاه سازی از توطئه های دشمن جلوگیری کنیم .

یادواره شهدای مسجد جوادالائمه، روضه حضرت زهرا(س) و  گرامیداشت یاد و خاطره سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی با حضور حجت الاسلام موسوی فرد نماینده ولی فقیه در خوزستان ، استاندار ، جمعی از مسئولان استان و فرماندهان دوران دفاع مقدس و جمعی از مردم در مسجد جوادالائمه(ع) اهواز برگزار شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =