عزت و سربلندی اسلام در سایه خون شهداست

مراغه - ایرنا - مسوول نمایندگی ولی فقیه در سپاه مراغه با اشاره به جایگاه معنوی ایثار و شهادت در جامعه اسلامی گفت: عزت و سربلندی اسلام  و نظام اسلامی در سایه خون شهدا به دست آمده است.

حجت الاسلام ابراهیم برزگر روز چهارشنبه در جمع خانواده های دانش آموزان مدارس مراغه افزود: شیعیان  از صدر اسلام تا تاکنون، عزت و اقتداری به مانند امروز نداشته اند.

وی ادامه داد: دشمنان فکر می کنند که شهادت موجب از دست رفتن اهداف می شود و این در حالی است که در طول تاریخ  با شهادت امام حسین (ع) اسلام جان تازه ای یافته و قرن هاست که اسلام زنده مانده است.

برزگر با بیان اینکه فرهنگ ایثار و شهادت زمینه ساز شکست دشمنان نظام اسلامی شده است اضافه کرد: دشمن در منطقه با وجود صرف میلیاردها دلار شکست مفتضحانه ای خورده و این به برکت وجود فرهنگ شهادت و مقاومت بوده است.  

وی گفت: هم اکنون سربازان ولایت ناامن ترین منطقه را به امن ترین منطقه تبدیل کرده اند که شکست گروه های تروریستی و تکفیری مورد حمایت غرب و آمریکا نمونه بارز این امر است.

وی افزود:  دشمن به دلیل شکست های متوالی در منطقه از جبهه مقاومت اسلامی، نقشه های بسیاری برای ضربه زدن به این حرکت اسلامی و جهادی کرده که شهادت سردار سپهبد قاسم سلیمانی در این راستا بوده است.

برزگر با بیان اینکه شهادت، میراث گرانبهای اهل بیت عصمت و طهارت (ع) است ادامه داد: عزت حاج قاسم سلیمانی، اخلاص او در پشت خاکریز ها بود که  در آن از اسلام و انقلاب دفاع می کرد.

 وی  حضور مردم در مراسم تشییع  حاج قاسم را نشات گرفته از اعتقاد و باور مردم دانست و اضافه کرد: این همه عزت، غیرت و احترام حاج قاسم  نشات گرفته از ولایت مداری و ولایت پذیری آن شهید بزرگ بود.

شهرستان مراغه با حدود ۲۶۸ هزار نفر جمعیت در ۱۲۷ کیومتری تبریز، مرکز آذربایجان شرقی قرار دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 4 =