ترافیک در جاده‌های مازندران سنگین است

ساری - ایرنا - سه روز تعطیلی در پایان هفته سبب شد ترافیک در جاده‌های اصلی مازندران شامل هراز ، کندوان و سوادکوه سنگین شود.

بر اساس گزارش مرکز مدیریت راههای مازندران ، هم اکنون در بیشتر مقاطع این سه محور ترافیک سنگین یا نیمه سنگین است . جاده های بین شهری استان نیز در حال حاضر با تردد پرشمار خودروها مواجه است.

هراز
مرکز مدیریت راه های مازندران اعلام کرد که ترافیک هم اکنون در جاده هراز در محدوده های امامزاده هاشم تا پلور به صورت بسیار سنگین و در سایر محدوده های این محور شامل آب اسک، وانا، شاهان دشت و تکاور نیز نیمه سنگین و گاهی سنگین است.
براساس این گزارش به دلیل ترافیک بسیار سنگین خودرویی در جاده هراز تردد در این محور با وجود ممنوع شدن تردد خودروهای سنگین و موتور سیکلت تا پایان هفته جاری با کندی انجام می شود.
کندوان 
مرکز مدیریت راه های مازندران همچنین ترافیک در محور کندوان را از سمت کرج به سمت چالوس در محدوده سه راهی مرزن آباد به سمت کندوان نیمه سنگین اعلام کرد که در برخی ساعات نیز به دلیل افزایش ورودی خودروها سنگین است.
براساس این گزارش برای تسهیل در تردد خودروهای عبوری برای عصر روز جمعه تردد از محور کرج به سمت مرزن آباد ممنوع و از مرزن آباد به کرج نیز به صورت یک طرفه انجام است.
سوادکوه 
مرکز مدیریت راههای مازندران ترافیک در محور سوادکوه در مبادی ورودی پل سفید تا زیرآب را به صورت پرحجم و نیمه سنگین اعلام کرده است.
بر اساس گزارش مرکز مدیریت راههای مازندران ترافیک در محور کیاسر، سمنان به ساری و بالعکس به صورت عادی و روان در جریان دارد.
وضعیت جوی 
 براساس اعلام هواشناسی مازندران تا پایان هفته جاری مداخله جوی خاصی در این خطه شمال کشور وجود نخواهد داشت و از فردا پنجشنبه دهم بهمن دمای هوا رو به افزایش خواهد رفت.
هواشناسی مازندران با اشاره به افزایش دمای هوا در روزهای آینده ، پیش بینی کرد که احتمال ریزش بهمن در ارتفاعات وجود دارد.
مازندران ۱۰ هزار و ۷۰۰ کیلومتر جاده دارد که ۳ هزار و ۷۰۰ کیلومترآن را محورهای اصلی تشکیل می دهد. سالانه حدود ۵۰ میلیون تردد در این محورهای انجام می شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 11 =