۹ بهمن ۱۳۹۸،‏ ۱۲:۰۹
کد خبرنگار: 2059
کد خبر: 83652474
۰ نفر

برچسب‌ها

میانگین دمای هوا در خراسان رضوی بالا رفت

مشهد- ایرنا- میانگین دمای هوای خراسان رضوی امروز نهم بهمن ماه نسبت به روزهای پیش گذشته چند درجه افزایش یافت اما تغییرات دمایی در این استان تا روزهای ابتدایی هفته آتی محسوس نخواهد بود.

کارشناس مرکز پیش‌بینی اداره‌کل هواشناسی خراسان رضوی روز چهارشنبه به خبرنگار ایرنا گفت: دیشب به جز شهرهای سرخس و بردسکن دیگر شهرستانهای خراسان رضوی هوایی با دمای صفر و زیر صفر درجه داشتند که کمترین آن را شهروندان در تربت‌حیدریه سپری کردند. 

زهرا آهنگرزاده افزود: برای فردا دهم بهمن ماه افزایش ابرناکی، بارشهای خفیف و پراکنده‌ در نیمه غربی و جنوبی خراسان رضوی توام با شدت وزش باد پیش‌بینی شده است.

وی به وضعیت آلودگی هوا نیز اشاره و بیان کرد: امروز غبار و آلاینده‌های جوی در شهرهای بزرگ و صنعتی خراسان رضوی افزایش یافت اما پیش‌بینی می‌شود در پی بارشهای پراکنده در روزهای آتی میزان آلودگی هوا در سطزح استان کاهش خواهد یافت.

کارشناس مرکز پیش‌بینی اداره‌کل هواشناسی خراسان رضوی همچنین بیشینه امروز دمای هوای مشهد را ۱۱ درجه سلسیوس اعلام و بیان کرد: دمای هوا در این شهر که نسبت به دیروز سه درجه‌ افزایش یافته ظرف ۷۲ ساعت آتی تغییراتی اندک خواهد داشت.

وی گفت: کمینه دمای دیشب هوای مشهد سه درجه زیر صفر بود. در مای هوای این شهر شبهای آتی گرمتر شده و به صفر درجه خواهد رسید.وی ادامه داد:

تربت‌حیدریه با کمینه دمای ۱۰ درجه زیر صفر و سرخس با بیشینه دمای ۱۲ درجه به ترتیب سردترین و گرمترین شهرهای خراسان رضوی در طول ۲۴ ساعت گذشته بودند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 9 =

سرخط اخبار استان‌ها