۹ بهمن ۱۳۹۸،‏ ۷:۵۹
کد خبرنگار: 3043
کد خبر: 83652438
۰ نفر

برچسب‌ها

پرونده مسکن مهر قزوین خرداد ۹۹ بسته می‌شود

قزوین - ایرنا- مدیرکل راه و شهرسازی قزوین از اتمام پرونده مسکن مهر استان تا پایان خردادماه سال ۹۹ خبر داد و گفت: همزمان با اتمام این پروژه، ساخت واحدهای طرح اقدام ملی مسکن آغاز خواهد شد.

ابراهیم مبارک قدم روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: مجموع تعهدات مسکن مهر در استان ۴۴ هزار و ۲۸۸ واحد در شهرهای بالای ۲۵ هزار جمعیت بود که از این تعداد کار ساخت و تحویل ۳۹ هزار و ۳۶۸ واحد به اتمام رسیده و  چهار هزار و ۹۲۰ واحد باقی مانده است.
وی اظهار داشت: از واحدهای باقی مانده ۲ هزار و ۲۹۱ واحد فاقد متقاضی هستند و یا برای مشکلات حقوقی متوقف شده و با پیشرفت زیر ۳۰ درصد هستند.
مبارک قدم ادامه داد: این واحدها فعلا در اولویت بعدی اتمام عملیات اجرایی قرار خواهد گرفت تا متقاضی مناسب یافت شود و مشکلات حقوقی آنها مرتفع شود.
مبارک قدم با اشاره به تعهدی که  این سازمان برای اتمام این پروژه ها داردتاکید کرد:  تا پایان خرداد ماه سال آینده پرونده پروژه مهر بسته می شود و در  دهه مبارک فجر امسال نیز ۴۲۵ واحد مسکن مهر در استان به بهره برداری خواهد رسید.
وی تاکید کرد: همزمان با اتمام پروژه مسکن مهر اجرای طرح اقدام ملی مسکن آغاز خواهد شد که در مرحله اول یک هزار و ۹۴۵ واحد که زمین آن مشخص شده و در حال  انعقاد قرار داد آنها هستیم احداث خواهد شد.
مبارک قدم یادآور شد:برای اجرای این طرح بیش از ۲۵ هکتار زمین در داخل شهرهای استان قزوین لازم است که برای تامین آن اقدام کرده ایم.