حضرت فاطمه (س) الگوی دفاع از ولایت است

بیرجند - ایرنا - رییس دفتر شورای سیاستگذاری ائمه جمعه خراسان جنوبی گفت: حضرت فاطمه زهرا (س) اسوه و الگوی دفاع از ولایت است که باید مورد توجه همه مسلمانان قرار گیرد.

 حجت الاسلام مهدی رحیم‌آبادی سه‌شنبه شب در آیین عزاداری شهادت حضرت زهرا (س) در حسینیه جماران بیرجند افزود: دختر پیامبر گرامی اسلام (ص) به شدت مظلوم بود و مظلومانه هم به شهادت رسید.

وی اظهار داشت: حضرت فاطمه زهرا (س) به عنوان سرمشق و الگویی برجسته در ابعاد مختلف برای مسلمانان به ویژه زنان عالم هستند.

رییس دفتر شورای سیاستگذاری ائمه جمعه خراسان جنوبی گفت: پیام ایشان این است که تمام وجودمان صرف حکومت اسلامی و دفاع از حقانیت اسلام شود و در این شرایط زمانی که رزمندگان جبهه مقاومت دشمنان را به عقب راندند ما در جهاد کبیره باید به تبیین و روشنگری اسلام و فضایل اخلاقی ائمه اطهار (ع) بپردازیم.

وی با تاکید بر اینکه باید در برابر توطئه‌های دشمنان به خصوص در جبهه جنگ نرم هوشیاری خود را افزایش دهیم اضافه کرد: دشمنان ما از جنگ سخت، خودشان سخت می‌ترسند اما در جنگ نرم و جهاد کبیر ابزار آنان از ما قوی‌تر است که اگر خداوند متعال عنایت نکند و عده‌ای از ما در این جبهه دفاع نکنیم احتمال خطرآفرینی از سوی دشمنان جدی است.

حجت الاسلام رحیم‌آبادی گفت: حضرت محمد (ص) نمونه کامل فضایل اخلاقی برای بشریت در تمامی عرصه‌ها است و فضایل و خوبی‌های ایشان بهترین الگو برای جامعه امروزی است.

وی با بیان اینکه مهمترین دشمن اسلام و مسلمین جریان نفاق است افزود: جریان نفوذ و نفاق باعث شده که بعد از رحلت پیامبر گرامی اسلام، امام علی (ع) چند سال خانه‌نشین شود.

وی گفت: امروز هم جریان نفاق و نفوذ و برخی افراد با وجود شفافیت اقدامات استکباری دشمنان، دل در گرو قاتلان حاج قاسم‌ها دارند.

مداحان اهل بیت نیز در این مراسم به ذکر مصیبت و نوحه‌خوانی پرداختند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =