برگزاری برنامه‌های ورزشی بین‌المللی توسط ۱۸ فدراسیون در دهه مبارک فجر

تهران- ایرنا- معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان از برگزاری برنامه‌های ورزشی بین المللی ۱۸ فدراسیون در دهه مبارک فجر خبر داد.

سید عبدالحمید احمدی در نشست مشترک روسا و نواب روسای زنان از حضور گسترده و مشارکت باشکوه جامعه ورزش و جوانان در مراسم بزرگداشت شهید عالی مقام سردار سپهبد قاسم سلیمانی تقدیر و تشکر کرد و اظهار داشت: با تاکید وزیر ورزش و جوانان برنامه روز ملی شهید و شهدا در اسفندماه با گرامیداشت یاد و نام این شهید عالی مقام برگزار خواهد شد.

معاون فرهنگی و ورزش همگانی با اشاره به اهمیت برگزاری رویدادهای ورزشی تصریح کرد: ١٨ فدراسیون ورزشی برنامه‌های بین المللی دارند و تمام ٥٢ فدراسیون نیز برنامه های گسترده ای را در سطح ملی دارند که امیدواریم با توجه به اینکه جامعه نیاز به شور و نشاط و امید دارد، شاهد حضور گسترده مردم در برنامه های مختلف همگانی باشیم.

احمدی برنامه های ورزش همگانی را مورد توجه قرار داد و اظهار داشت: در برنامه فجر تا پایان فروردین‌ماه ٩٩ برنامه‌های ورزش همگانی در سراسر استان‌ها و کشور برگزار خواهد شد.

احمدی ادامه داد: بیش از ١٢ هزار برنامه ورزشی با مشارکت ادارات کل استانی برگزار می شود و همچنین یک هزار و٢٥٢ برنامه ورزش روستایی و عشایری به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در دستور کار قرار دارد.

وی با درخواست از فدراسیون‌های ورزشی به منظور برنامه ریزی مناسب جهت حضور گسترده و با شکوه جامعه ورزش در راهپیمایی ٢٢ بهمن‌ماه تاکید کرد: حضور جامعه ورزش در راهپیمایی ٢٢ بهمن معنادار است و بیانگر مقاومت مردم و پایداری ملت ایران در برابر زیاده خواهی‌ها است .

با اعلام احمدی مراسم پایانی جام خوشه چین شنبه هفته آینده در شیراز برگزار می شود. 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 8 =