تشریح عملکرد نظام اسلامی محور برنامه‌های دهه فجر استان مرکزی باشد 

اراک - ایرنا - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری گفت: تشریح و تبیین عملکرد نظام اسلامی در راستای افزایش اعتماد عمومی، محور برنامه‌های دهه مبارک فجر استان باشد. 

«بهروز اکرمی» عصر سه‌شنبه در نشست هماهنگی برنامه‌های دهه مبارک فجر استان مرکزی، افزود: دهه مبارک فجر بهترین فرصت برای زمینه‌سازی مشارکت گسترده مردم در انتخابات است و باید از این فرصت برای تبیین دستاوردهای نظام استفاده کرد.
وی ادامه داد: لازم است همه اعضای ستاد و کمیته ها نسبت به مسوولیت های واگذار شده متعهد باشند و اصناف و شهرداری ها نسبت به فضاسازی شهر و برگزاری برنامه های متفاوت نسبت به سال های گذشته اقدام کنند. 
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی بیان کرد: مسئولان باید تعامل خود را با رسانه ها افزایش داده و گزارش فعالیت ها و تصمیمات اتخاذ شده در جهت خدمت به مردم را اطلاع رسانی کنند. 
اکرمی اظهار داشت: انتظار این است که در ایام الله دهه مبارک فجر، همه کمیته ها علاوه بر اقدامات معمول، برنامه هایی متفاوت نسبت به دیگر ایام سال داشته باشند
وی ادامه داد: دهه فجر، یادآور جانفشانی ها و از خودگذشتگی های ملت ولایتمدار ایران اسلامی است و تمامی اقشار مردم و مسئولان باید یاد و خاطره آن عزیزان را گرامی بدارند. 
سرپرست شورای هماهنگی تبلیغات استان مرکزی نیز گفت: بیش از ۶ هزار و ۴۵۰ برنامه ورزشی، فرهنگی و اجتماعی ویژه دهه مبارک فجر در استان برگزار می شود. 
حجت‌الاسلام «عباس دانشی» افزود: ستاد دهه فجر استان مرکزی در قالب ۱۲ ستاد شهرستانی، ۲۲ کار گروه استانی، ۱۴۴ کار گروه شهرستانی، ۳۳ ستاد شهری، ۲۰۰ ستاد روستایی و عشایری و یکصد کمیته مردمی تشکیل شده است. 
وی بیان کرد: راهپیمایی دشمن شکن دهه مبارک فجر نیز در بیش از ۱۵۰ نقطه استان مرکزی برگزار می‌شود. 

۶ هزار و ۴۵۰ برنامه متنوع فرهنگی و ورزشی در ایام الله دهه فجر امسال در نقاط مختلف شهری و روستایی استان برگزار می شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =