سه نمایشگاه به صورت همزمان در فارس آغاز به کار کرد

شیراز- ایرنا- سه نمایشگاه بین‌المللی صنایع غذایی، ماشین‌آلات و صنایع وابسته، نمایشگاه تخصصی آرایشی، بهداشتی، پوست، مو، زیبایی، صنایع سلولزی، شوینده ها و پاک کننده ها به همراه پانزدهمین نمایشگاه گل و گیاه، تجهیزات گلخانه‌ای و گیاهان دارویی در محل دائمی نمایشگاه های بین‌المللی استان فارس شروع به کار کرد.

مدیرعامل نمایشگاه بین المللی فارس سه‌شنبه در آیین گشایش این نمایشگاه‌ها با اشاره به حضور برترین تولیدکنندگان و فعالان داخلی و خارجی و ارائه جدیدترین دستاوردهای روز دنیا و خدمات مرتبط با این عناوین نمایشگاهی، گفت: شرکت نمایشگاه های بین المللی فارس تمام توان خود را به کار گرفته تا با حمایت از تولیدکنندگان داخلی و معرفی آنها به رونق تولید محصولات داخلی کمک کرده و زمینه مناسبی برای انتقال تکنولوژی شرکت های معتبر خارجی به صنعتگران داخلی فراهم کند.
سید محمود موسوی اعلام کرد: ۷۵ شرکت از سراسر کشور و نمایندگان محصولات خارجی با زمینه فعالیت تولید انواع مواد غذایی، ماشین آلات بسته بندی و تولید محصولات غذایی، ماشین های بخار و صنایع قوطی سازی در بیست و دومین نمایشگاه صنایع غذایی شیراز حضور دارند و در سالن حافظ به مساحت ۶هزار مترمربع به ارائه محصولات و خدمات خود می‌پردازند.
وی افزود: ۳۰ درصد مشارکت کنندگان این بخش از فعالان استان فارس هستند.
مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی فارس ابراز داشت: بیست و یکمین نمایشگاه تخصصی آرایشی و بهداشتی که در سالن ملاصدرا به متراژ ۳ هزار متر مربع برگزار شده است و ۲۷ شرکت و برند فعال و برتر این حوزه در آن شرکت جسته‌اند.
وی با اشاره به اینکه مشارکت کنندگان از سراسر کشور از جمله فارس، تهران، بوشهر، خراسان رضوی، اصفهان و نمایندگان محصولات خارجی این صنعت هستند، گفت: جدیدترین محصولات آرایشی و بهداشتی، پوست، مو، محصولات سلولزی، شوینده ها و پاک کننده ها در این بخش ارائه می‌شود.
وی همچنین افزود: همزمان با این نمایشگاه ها پانزدهمین نمایشگاه گل و گیاه، تجهیزات گلخانه ای و گیاهان دارویی از روز دوشنبه هفتم بهمن ماه شروع به کار کرده است و در سه سالن بهار، نرگس و سرو به مساحت ۶هزار مترمربع و با حضور ۹۲ مشارکت کننده از سراسر نقاط کشور از جمله فارس، تهران، مرکزی، البرز، اصفهان، همدان، گلستان، مازندران، خراسان رضوی، یزد، قزوین، آذربایجان شرقی و کرمانشاه پذیرای بازدیدکنندگان است.
 مدیرعامل نمایشگاه بین المللی فارس به همکاری و حمایت استانداری فارس، سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس، سازمان جهاد کشاورزی استان فارس، دانشگاه علوم پزشکی استان فارس، سازمان نظام مهندسی کشاورزی استان فارس، سازمان منابع طبیعی استان فارس، اتاق بازرگانی، صنایع و معادن استان فارس اشاره کرد و گفت ۲۵ نفر از تجار و بازرگانان کشورهای عراق و افغانستان و همچنین رئیس اتاق بازرگانی استان دیوانیه عراق از این نمایشگاه‌ها بازدید می‌کنند.
 این نمایشگاه ها تا روز جمعه ۱۱ بهمن ۱۳۹۸ از ساعت ۱۶ تا ۲۱ در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان فارس واقع در شهرک گلستان برپاست.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =