تقابل حساس ذوب‌آهن و نفت آبادان در لیگ برتر بسکتبال

تهران- ایرنا- در هفته بیست و سوم لیگ برتر بسکتبال ذوب‌آهن میزبان نفت آبادان است و مهرام در خانه برابر شهرداری بندرعباس پیکار خواهد کرد.

لیگ برتر بسکتبال به هفته بیست و سوم رسیده و ۷ دیدار فردا (پنجشنبه) برگزار می‌شود و شهرهای اصفهان، آذرشهر، ‌قم، کرمان، تهران و قزوین میزبان هستند.

در حساس‌ترین دیدارهای این هفته ذوب‌آهن در خانه برابر نفت آبادان رقابت می‌کند، شهرداری بندرعباس به تهران می‌آید و به مصاف مهرام می‌رود، پتروشیمی مهمان توفارقان آذرشهر خواهد رفت و اکسون و آویژه صنعت مشهد نیز برابر هم صف‌آرایی خواهند کرد.

این دیدارها برای تیم‌های میانه جدول اهمیت بسیار زیادی دارد چرا که توفارقان، ذوب‌آهن، اکسون و شهرداری بندرعباس برای رسیدن به پلی‌آف رقابت می‌کنند و نتایج دیدارهایشان بر جایگاه این تیم ها در جدول بسیار تاثیرگذار است.

ذوب‌آهن که اکنون تیم هفتم جدول رده‌بندی است در خانه به مصاف نفت آبادان می‌رود و کار بسیار سختی دارد. شاگردان مهران حاتمی نسبت به ابتدای فصل شرایط بهتری دارند اما برابر نفت آبادان کارشان بسیار دشوار خواهد بود.

اکسون تهران تیم هشتم جدول در خانه به مصاف آویژه صنعت مشهد می‌رود. نماینده مشهد در این فصل عملکرد خوبی داشته و اکنون بالاتر از شیمیدر قم پنجم است. اکسون نیز برای حفظ جایگاهش نیاز به امتیاز کامل دارد و همین مساله حساسیت مسابقه را بیشتر کرده‌است.

شهرداری بندرعباس تیم نهم جدول در این هفته مهمان مهرام است. شهرداری بندرعباس در نیم‌فصل اول لیگ مهرام را در خانه‌اش شکست داد و حالا در تهران به مصاف این تیم می‌رود و برای رسیدن به پلی‌آف به دنبال تکرار نتیجه دور رفت است. مهرام هم بعد از دو باخت پیاپی میزبان است و می‌خواهد شکست دور رفت را جبران و نوار باخت‌هایش را پاره کند و همین شرایط باعث می‌شود رقابت این دو تیم نیز  حساس شود.

توفارقان آذرشهر تیم دهم جدول رده‌بندی نیز شانس رسیدن به پلی‌آف دارد اما کارش بسیار دشوار است. این تیم در  هفته جاری میزبان پتروشیمی است. پتروشیمی که پرمهره‌ترین تیم لیگ است یک بازیکن خارجی هم جذب کرده تا نشان دهد به چیزی جز قهرمانی فکر نمی‌کند. باید دید توفارقان در خانه می‌تواند برابر پتروشیمی دست به کاری بزرگ بزند یا قربانی تیم دوم جدول رده‌بندی خواهد شد.

در دیگر دیدارهای این هفته شیمیدر قم کار آسانی دارد و در خانه به مصاف رعد پدافند می‌رود و مس کرمان برابر شهرداری گرگان صدرنشین لیگ به میدان می‌رود.

در آخرین مسابقه نیز شورا و شهرداری قزوین و نیروی زمینی برابر هم بازی خواهند داشت.

برنامه هفته بیست و سوم:

مهرام – شهرداری بندرعباس

توفارقان – پتروشیمی

ذوب‌آهن – نفت آبادان

اکسون – آویژه صنعت

شورا و شهرداری قزوین – نیروی زمینی

شیمیدر – رعد پدافند

مس کرمان شهرداری گرگان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 12 =