۱۱ طرح کشاورزی طی دهه‌فجر در اشنویه به بهره‌برداری می‌رسد

مهاباد- ایرنا- سرپرست جهادکشاورزی اشنویه گفت: همزمان با دهه مبارک فجر و پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، ۱۱ طرح مختلف در حوزه جهادکشاورزی با ۷۳ میلیارد ریال هزینه به بهره‌برداری می‌رسد.

نجم‌الدین احمدی روز سه‌شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: از این تعداد، ۶ طرح در بخش آب و خاک ( آبیاری تحت فشار) با هزینه پنج میلیارد و ۲۱۱ میلیون ریال و پنج طرح نیز در بخش دام و طیور و سورتینگ با ۶۵ میلیارد ریال است.

وی گفت: طرح‌های امور دام شامل یک واحد گاو شیری با ۱۰ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال هزینه، یک واحد مرغ گوشتی با ۳۰ میلیارد ریال هزینه و ۲ واحد بره پرواری در مجموع با ۱۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال هزینه است.

وی ادامه داد: با بهره‌برداری از این طرح‌ها در مجموع برای ۱۱ نفر به صورت مستقیم و ۲۰ نفر به صورت غیرمستقیم اشتغال ایجاد می‌شود.

«احمدی»، افزود: علاوه بر این یک واحد سورتینگ و بسته‌بندی میوه نیز با ۱۲ میلیارد ریال هزینه و اشتغال‌زایی برای ۶۰ نفر به صورت مستقیم و غیرمستقیم به همین مناسبت به بهره‌برداری می‌رسد. 

به مناسبت چهل و یکمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ۴۱ طرح عمرانی، خدماتی، کشاورزی و صنعتی با ۲۵۰ میلیارد ریال هزینه در اشنویه به بهره‌برداری می‌رسد.

از ۱۲ تا ۲۲ بهمن به نام دهه فجر انقلاب اسلامی نامگذاری شده است.  

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 8 =