۵۳۰ مبلغ در استان بوشهر سبک زندگی فاطمی را تبیین می‌کنند

بوشهر-ایرنا- معاون فرهنگی پژوهشی و آموزشی اداره‌کل تبلیغات اسلامی استان بوشهر گفت: در این استان سبک زندگی فاطمی توسط ۵۳۰ مبلغ و مبلغه تبیین می‌شود.

حجت‌الاسلام سیدعلی‌پناه محمودی‌نیا روز سه‌شنبه در مراسم بزرگداشت شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) افزود: حضرت فاطمه زهرا (س) یکی از مناسب‌ترین سبک‌های زندگی را برای الگو شدن دارد.
وی اضافه کرد: حضرت زهرا (س) یکی از نقاط ضعف جامعه مسلمانان را پیروی از شیطان می‌دانست و شیطان را به لاک‌پشتی تشبیه کردند که در زمان پیامبر در لاک خود فرو رفته بود و بعد از رحلت پیامبر (ص) سر از لاک بیرون آورد.
محمودی‌نیا ادامه داد: استعداد و ظرفیت‌های گسترده زندگی دینی آن حضرت که منبعث از قرآن، سنت و برگرفته از درون‌مایه‌های شخصیتی ایشان بود، راهنمای بسیار روشنی برای کسانی است که بخواهند به بهترین حیات دنیوی و اخروی دست یابند.
 وی افزود: سبک زندگی حضرت زهرا (س) مبتنی بر اصیل‌ترین باورها و ارزش‌های اسلامی و الهی است.
معاون فرهنگی پژوهشی و آموزشی اداره‌کل تبلیغات اسلامی استان بوشهر بیان کرد: نقش حضرت زهرا (س) به عنوان فرزند در ارتباطش با پدر و مادر، به عنوان یک همسر، به عنوان مادر در تربیت فرزند، به عنوان شخصیتی که در سختی‌ها و خوشی‌ها بندگی خدا را کرد از موارد مهم ابعاد شخصیتی حضرت زهرا (س) است که جامعه امروز به آن نیازمند است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 2 =