رژیم صهیونیستی منبع همه وقایع تلخ در خاورمیانه است

باکو –ایرنا – سفارت جمهوری اسلامی ایران در جمهوری آذربایجان روز سه شنبه در یک گزارش مطبوعاتی رژیم صهیونیستی را منبع همه وقایع تلخ و تروریسم دولتی در منطقه خاورمیانه عنوان کرد.

در این گزارش،  اظهارات اخیر «جورج دیک» سفیر  رژیم صهیونیستی در جمهوری آذربایجان درباره ایران را «گستاخی» عنوان و  اضافه شد: حیله گری های رژیم صهیونیستی برای فریب دادن  افکار عمومی نمی تواند تاریخ سیاه این  رژیم مبنی بر اشغال، ترور و قتل عام را به فراموشی بسپارد.

  در بخشی از این گزارش آمده است: دلیل کینه توزی رژیم صهیونیستی علیه سردار «قاسم سلیمانی» این  بود که وی طرح های خصمانه این رژیم جهت  نابودسازی فرهنگ و تمدن اسلامی به دست داعش را برهم زد.

 این گزارش افزود : با توجه به سطح بالای روابط برادرانه جمهوری اسلامی ایران و جمهوری آذربایجان ، سوء استفاده این فرد  ( سفیر رژیم صهیونیستی ) از رسانه های جمهوری آذربایجان نشانه بی احترامی به کشور میزبان و دور بودن رفتار این دیپلمات بی تجربه از عرف سیاسی می باشد .

  جورج دیک که به تازگی بعنوان سفیر جدید رژیم صهیونیستی در جمهوری آذربایجان منصوب شده است ، اخیرا در گفت و گو با برخی رسانه های جمهوری آذربایجان مطالبی را علیه جمهوری اسلامی ایران و شهید سردار قاسم سلیمانی مطرح کرد .

  سفارت جمهوری اسلامی ایران این گزارش مطبوعاتی را بنا به درخواست برخی رسانه های جمهوری آذربایجان منتشر کرد .

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 5 =