پشتوانه اعتقادی سربازان مقاومت دشمن را از منطقه اخراج می‌کند

تهران- ایرنا- فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش گفت: پشتوانه اعتقادی سربازان مقاومت و همبستگی ملت‌های اسلامی، موجب اخراج دشمن از منطقه می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی ارتش، سرتیپ علیرضا صباحی‌فرد روز سه‌شنبه در بازدید از منطقه پدافند هوایی جنوب شرق کشور در جمع سربازان وظیفه این یگان اظهار داشت: اقتدار و امنیت نظام جمهوری اسلامی ایران در طول ۴۰ سال تحریم و تهدید از سوی استکبار جهانی، حاصل از خودگذشتگی و تلاش نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران است.

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش با اشاره به لزوم بصیرت در جوانان ادامه داد: یک سرباز در نظام اسلامی علاوه بر تمرینات و آمادگی‌های رزمی باید مسلح به سلاح دیگری به نام بصیرت سیاسی و دینی باشد تا در مقابل خدعه و نیرنگ و شبهه پراکنی دشمن ایستادگی کند.

صباحی‌فرد در بخش دیگری از سخنرانی خود به مقایسه نیروهای مسلح حق و باطل پرداخت و بیان کرد: ترور ناجوانمردانه سپهبد قاسم سلیمانی و همرزمانش مورد قضاوت مردم جهان قرار گرفت و ضمن به تصویر کشیدن صلابت رزمندگان جبهه حق که قدرت رویارویی مستقیم را از دشمن گرفته و آنها را به حقارت ترور وادار کرده، اوج قدرت و هیمنه رزمندگان جبهه مقاومت اسلامی را به همگان نشان داد.

وی ایستادگی و مقاومت را رمز پیروزی واقعی قلمداد کرد و خاطرنشان کرد: جوانانی که امروز مفتخر به پوشیدن لباس سربازی نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند، جوانانی هستند که سال‌های پیروزی انقلاب و هشت سال دفاع مقدس را به چشم خود ندیده‌اند ولی به خوبی می‌دانند جنگ به صورت‌های مختلف هنوز پای برجاست و آنچه دشمن را در این جبهه زمین‌گیر می‌کند حضور و پایمردی آنان خواهد بود و ان‌شاءالله به حول و قوه الهی در این جنگ هم پیروزی نهایی با جبهه حق است.

همبستگی ملت‌های اسلامی بر هیمنه پوشالی دشمن فائق آمده است

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش تصریح کرد: دشمن به خوبی می‌داند که پشتوانه فکری، عقیدتی و ایدئولوژی سرشار از اهداف مقدس و الهی سربازان نظام مقاومت و همبستگی ملت‌های اسلامی، بر هیمنه پوشالی دشمن و هم پیمانانشان فائق آمده و موجب اخراج آنها از منطقه خواهد شد.

صباحی‌فرد با حضور در گروه پدافند هوایی بندر لنگه از اماکن و قرارگاه سربازی این گروه بازدید کرد و ضمن دیدار چهره به چهره با کارکنان وظیفه به بررسی وضعیت آنان پرداخت.

وی همچنین در ادامه از یگان‌های مستقر در جزایر خلیج‌فارس بازدید کرد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 3 =