۲۳۰ طرح عمرانی و اقتصادی دهه فجر در ایلام افتتاح و کلنگ زنی می‌شود

ایلام - ایرنا - معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار ایلام گفت: ۲۳۰ طرح زیربنایی، عمرانی، اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی در این استان به مناسبت فرارسیدن دهه فجر با ۳۰۰ میلیارد تومان اعتبار بهره برداری و کلنگ زنی می‌ شود.

احمد کرمی روز سه شنبه در نشست ستاد هماهنگی گرامیداشت دهه مبارک فجر در استان اظهار داشت: گرامیداشت ایام دهه فجر و سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و اجرای برنامه‌های فرهنگی و نشاط‌آفرین برای تبیین ارزش‌ها، باورها و رویکردهای انقلاب است.

وی با بیان اینکه باورهای دینی، رهبری واحد و وحدت مردم سه عامل مهم پیروزی انقلاب اسلامی بود که هم اکنون نیز باعث تداوم نظام اسلامی می شود، افزود: این ایام فرصتی است که گزارش اقدامات و خدمات دولت و مجموعه خدمتگزاران در نظام جمهوری اسلامی به مردم ارائه شده و به امیدواری و نشاط مردم کمک کند.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار ایلام یادآور شد: امسال و در ایام مبارک دهه مبارک فجر بهره برداری از پروژه های عمرانی و اقتصادی با بیش از ۳۰۰ میلیارد تومان اعتبار با اشتغال زایی مستقیم ۳۷۰ نفر و همچنین اشتغالزایی ۲ هزار و ۳۰۰ نفر حین اجرا برنامه ریزی شده است.

کرمی بر ایجاد امیدواری و فضای بانشاط در برنامه های دهه فجر امسال تاکید کرد و خواستار تسریع در برنامه ریزی برای ایام الله دهه فجر امسال در شهرستانهای استان ایلام شد.

وی گفت: برنامه های متعددی را در ایام مبارک فجر داریم، همچنین افتتاح پروژه های زیرساختی را نیز در دستور کار داریم که می توانند توسعه پایدار را در استان به همراه داشته باشند.

معاون استاندار ایلام با بیان این که در ایام دهه فجر سفر معاونان استاندار و استاندار ایلام به شهرستان ها را داریم، خاطر نشان کرد: ما برنامه هایی را به فرمانداران ارسال کردیم که تاکید بر این بود که هماهنگی و برنامه ریزی در این خصوص صورت گیرد و باید به طوری برنامه ریزی شود که از دوگانگی پرهیز شود.

کرمی همچنین در این نشست بر جمع بندی واحد پروژه های دهه مبارک فجر تاکید کرد و افزود: فرمانداران ظرف امروز پروژه های جدیدی را که به لیست های گذشته اضافه می شود اعلام کنند تا با یک برنامه واحد نسبت به افتتاح و کلنگ زنی این پروژه ها در دهه فجر اقدام شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار ایلام نیز در این نشست گفت: انقلاب اسلامی یکی از بزرگترین رخدادهای جهان است که مشابه آن در جهان کم نظیر است و به رهبری امام امت و اتحاد مردم و مشارکت اصناف و بازاریان به یاری خدا به پیروزی رسیده است.

حیدر نعمتی افزود: با توجه به قرار گرفتن در آستانه دهه فجر و لزوم اطلاع رسانی مناسب در خصوص عملکرد و دستاوردهای دولت باید مدیران دستگاه های تخصصی اطلاع رسانی مناسبی از اقدامات خود انجام دهند.

وی تاکید کرد: مردم استان نیاز دارند تا در جریان اقدامات و عملکرد دولت و نظام قرار گیرند و اکنون با توجه به آغاز دهه فجر و وجود رسانه های جمعی و فضای مجازی این اطلاع رسانی باید شفاف و دقیق صورت گیرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =