نشست عصر شعر و داستان انقلاب در فرهنگسرای رسانه برگزار می‌شود

تهران-ایرنا- نخستین نشست عصر شعر و داستان انقلاب در آستانه دهه مبارک فجر با تجلیل از آثار برگزیده در فرهنگسرای رسانه برگزار می‌شود.

به گزارش روز سه‌شنبه روابط عمومی فرهنگسرای رسانه، انتشارات حوزه مشق با مشارکت این فرهنگسرا چهاردهمین نشست ادبی حوزه مشق و اولین نشست عصر شعر و داستان انقلاب را با هفت محور موضوعی برگزار می‌کند.

در این برنامه که به‌ منظور پاسداشت و ارتقای دستاوردهای شعر و داستان انقلاب و کشف استعدادهای برتر برگزار می‌شود، از برگزیدگان بخش شعر و داستان تجلیل خواهد شد.

موضوع‌هایی همچون عدالت و انسانیت، وطن‌دوستی، وحدت امت اسلامی، اخلاق و معارف دین، رفعت ملی، گفتمان انقلاب اسلامی و مقاومت در بخش شعر مورد بررسی قرارگرفته است.

همچنین در بخش داستان نیز رویدادهای سال‌های پیش از انقلاب، حال و هوای روزهای پیروزی انقلاب و پس‌ از آن تا به امروز، دستاوردهای انقلاب اسلامی در حوزه‌های فرهنگی، اجتماعی، سیاسی و اقتصادی، نقش و جایگاه انقلاب اسلامی در رهبری، وحدت، انسجام ملی و همراهی با جریان‌های استکبارستیز جهان با تأکید بر هویت اسلامی و مقاومت محورهای داوری بوده است.

نخستین نشست عصر شعر و داستان انقلاب به همت انتشارات حوزه مشق، موسسه فرهنگی کشف استعداد برتر و فرهنگسرای رسانه روز پنجشنبه ۱۰ بهمن‌ماه ساعت ۱۵ در سالن دکتر یونس شکرخواه این فرهنگسرا واقع در خیابان پاسداران، خیابان ناطق‌نوری، میدان قبا برگزار می‌شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 11 =