رقابت ۱۰۰ فعال خراسانی فضای مجازی در تولید محتوا

مشهد- ایرنا- یکصد نفر با شرکت در نخستین رویداد تخصصی "تولید محتوای فضای مجازی" بسیج خراسان رضوی در سه عرصه با هم رقابت می‌کنند.

مسوول مرکز فضای مجازی بسیج خراسان رضوی روز سه‌شنبه به خبرنگاران گفت: نخستین رویداد تخصصی تولید محتوای فضای مجازی بسیج از دهم تا دوازدهم بهمن در مشهد برگزار می‌شود و در روز پایانی نفرات برتر معرفی و از نخستین نسخه اندروید ایرانی هم رونمایی می‌شود.

عبدالله امینی‌فر با بیان اینکه رویداد یاد شده در بخش بازی‌های موبایلی، اپلیکشن‌ و پویانمایی برگزار می‌شود افزود: در بخش بازی‌های موبایلی ۶ تیم به تعداد ۲۲ نفر، در بخش پویانمایی ۱۵ تیم به تعداد ۴۸ نفر و در بخش اپلیکیشن ۱۰ تیم با ۳۰ نفر حضور دارند و در مجموع ۸۰ نفر از شرکت کنندگان مرد و ۲۰ نفر زن هستند.

وی ادامه داد: نفرات برتر این رویداد به مرحله کشوری که اواخر بهمن ماه در تهران برگزار می‌شود راه پیدا می‌کنند. همچنین از تیم‌های برتر حمایت می‌شود و تسهیلات لازم در اختیار آنها قرار می‌گیرد تا تولیدات آنها وارد بازار شود.

وی گفت: اولویت انتخاب در بخش بازی‌های موبایلی با آثار تولیدی در حوزه شهدای مقاومت، در بخش اپلیکیشن با آثار مرتبط با رونق تولید و اقتصاد مقاومتی و در بخش پویانمایی با آثار مربوط به کلید واژه "باید قوی باشیم" خواهد بود.

امینی‌فر افزود: این رویداد با همکاری بسیج خراسان رضوی، شهرداری مشهد، موسسه رسانه‌های نوین آستان قدس رضوی و پارک علم و فناوری استان برگزار می‌شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 6 =