برنامه‌های دهه فجر بروجرد با محوریت مناطق محروم برگزار می‌شوند

بروجرد - ایرنا - فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بروجرد گفت: برنامه‌های دهه فجر امسال با محوریت مناطق محروم برگزار و مدیران دستگاه‌های شهرستان نیز هر شب در یکی از مساجد حضور می‌یابند.

سرهنگ مجید سوری روز سه شنبه در جلسه هماهنگی برگزاری دهه فجر در محل ستاد فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج شهرستان افزود: همزمان با دهه فجر برنامه‌هایی برگزار خواهد شد که در روز ۱۲ بهمن نخستین برنامه دیدار با امام جمعه برنامه ریزی شده و پس از آن زنگ انقلاب در یکی از مدارس بروجرد نواخته می شود.

وی اضافه کرد: در اولین روز دهه فجر از میدان امام خمینی (ره) تا گلزار شهدا رژه موتوری برگزار می شود.

سرهنگ سوری اظهار داشت: از دیگر برنامه های دهه فجر در بروجرد برپایی میز خدمت در محلات محروم و حاشیه شهر است و بعد از برپایی این میز خدمت هر شب از ۲ خانواده محروم نیز سرکشی خواهد شد و تلاش می شود تا قسمتی از مشکلات این افراد حل شود.

وی بیان کرد: ضروری است تا بعد از شهادت حضرت فاطمه(س) فضاسازی مناسب دهه فجر صورت گیرد و فضای شهر را در سالگرد پیروزی انقلاب آماده کنیم.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بروجرد گفت: دیدار با خانواده های شهدا، برگزاری همایش دختران حاج قاسم، تجلیلی از خانواده های شهدای انقلاب از دیگر برنامه های دهه فجر در بروجرد است.

وی افزود: در شب ۲۲بهمن و همزمان با اربعین شهادت شهید سلیمانی بعد از برگزاری مراسم چهلمین روز شهادت شهید سلیمانی، با حضور در مسجد گلبانگ الله اکبر به صورت سراسری طنین انداز می شود.

سرهنگ سوری اضافه کرد: در مجموع بیش از ۸۰ برنامه در دهه فجر در بروجرد برگزار خواهد شد.

معاون عمرانی فرمانداری بروجرد گفت: سه پروژه افتتاح کتابخانه آیتی، مدرسه رحم دل و پروژه صنعتی در یک روز با حضور استاندار انجام می شود.

مسعود فلاح اضافه کرد: مدرسه ۶کلاسه رحم دل با حدود ۲۰ میلیارد ریال اعتبار، پروژه کتابخانه با ۳۰میلیارد ریال و پروژه صنعتی با ۱۵۰میلیارد ریال امسال در دهه فجر افتتاح می شوند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 5 =