برنامه‌های ملی روز شهید با محوریت شهدای ورزشکار مدافع حرم برگزار می‌شود

تهران- ایرنا- معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران از برگزاری برنامه‌های روز شهید با محوریت شهدای ورزشکار مدافع حرم خبر داد.

به گزارش روز سه شنبه بنیاد شهید و امور ایثارگران  حجت الاسلام محمد حسن کاویانی راد در نشست مشترک با عبدالحمید احمدی معاون فرهنگی وزارت ورزش و جوانان که در محل دفتر معاونت فرهنگی بنیاد برگزار شد، گفت: رویکرد بنیاد در مناسبت‌های روز شهید، تخصصی و با محوریت شهدای ورزشکار مدافع حرم خواهد بود.

وی سال ۹۸ را به لحاظ اتفاقاتی که در جبهه مقاومت از جمله شهادت سردار سپهبد سلیمانی و یاران وی رخ داد، سالی ویژه در حوزه ایثار و شهادت عنوان کرد و افزود: برنامه‌های بنیاد برای بزرگداشت روز شهید توجه ویژه‌ای به شهدای مدافع حرم و جبهه مقاومت دارد.

احمدی نیز در این نشست استقبال جامعه ورزش از شهدا را به مثابه قهرمانان ملی، بسیار خوب ارزیابی کرد و اظهار داشت: بسیاری از شهدای مدافع حرم در رشته‌های مختلف به ویژه رزمی به صورت حرفه‌ای اقدام به ورزش می‌کردند و بسیاری از ایشان نیز دارای عناوین قهرمانی بودند.

همچنین در این نشست سردار آذرنوش رییس بسیج جامعه ورزشکاران و سردار قاسمی مشاور وزیر ورزش و جوانان در امور ایثارگران در خصوص برنامه‌های ویژه شهدا دیدگاه‌ها و برنامه‌های خود را مطرح کردند.
در این نشست که با هدف برنامه‌ریزی جهت مراسم ملی روز شهید با محوریت ورزشکاران شهید مدافع حرم برگزار شد، مقرر شد ادامه برنامه‌ها در قالب کمیته اجرایی مشترک دنبال شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =