۸ بهمن ۱۳۹۸،‏ ۱۴:۱۸
کد خبرنگار: 993
کد خبر: 83651665
۰ نفر

برچسب‌ها

مهارت آموزی نیروهای مسلح فرهنگ اشتغال کشور را متحول می‌کند

بوشهر- ایرنا- استاندار بوشهر گفت: فعالیت قرارگاه مهارت‌آموزی نیروهای مسلح  دریچه‌ای جدید برای ایجاد اشتغال در کشور است و فرهنگ اشتغال کشور را متحول می‌کند.

عبدالکریم گراوند روز سه‌شنبه در نشست قرارگاه مهارت آموزی سربازان نیروهای مسلح مستقر در استان بوشهر افزود: با همتی که در نیروهای مسلح  وجود دارد و تاکید رهبر معظم انقلاب در مورد کسب مهارت‌های فنی و حرفه‌ای توسط سربازان، باید از این فرصت بهینه نهایت استفاده را در ایجاد اشتغال ببریم.

وی با بیان اینکه باید ظرفیت‌های مهارتی استان بوشهر در بخش‌های مختلف شناسایی شود، ادامه داد: با توجه به اهمیت مهارت‌آموزی در نیروهای مسلح، نماینده نیروهای مسلح مستقر در این استان در نشست شورای مهارت آموزی استان حضور یابد.

گراوند گفت: استان بوشهر ظرفیت های زیادی در عرصه صنایع دستی بویژه در بخش اشتغال دارد و از فرصت قرارگاه مهارت‌آموزی می‌توان برای کسب مهارت در عرصه صنایع دستی با هدف ایجاد اشتغال بهره گرفت.

وی بیان کرد: اولویت در پرداخت تسهیلات اشتغال‌زایی با افرادی باشد که در مدت زمان سربازی در نیروهای مسلح مهارت لازم در رشته‌های مختلف زیر نظر اداره‌کل آموزش فنی و حرفه‌ای را کسب کرده باشند.

استاندار بوشهر اضافه کرد: صدا و سیما هم نسبت به معرفی افرادی که با کسب مهارت فنی و حرفه ای زمینه ایجاد اشتغال برای خود و افراد دیگر را فراهم کرده است، اقدام کند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =