بسته مشکوکی در میدان تجریش وجود نداشت

تهران - ایرنا - منابع مطلع دقایقی پیش به ایرنا اعلام کردند: هیچ بسته امنیتی مشکوکی در میدان تجریش کشف نشده و پلیس پس از بررسی محل، شرایط را عادی اعلام کرده است.

این منابع ظهر امروز سه شنبه به خبرنگار ایرنا در منطقه شمیرانات گفتند: ماموران انتظامی و امنیتی پس از دریافت گزارش وجود یک بسته مشکوک در سطل زباله ایستگاه اتوبوسهای شرکت واحد در میدان تجریش در محل حضور یافتند اما چنین بسته ای کشف نشد.

بر اساس این گزارش، تیم های چک و خنثی ناجا هیچ بسته مشکوکی در پایانه تجریش پیدا نکرده اند.

دقایقی پیش از آن نیز، روابط عمومی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ (فاتب) اعلام کرده بود: «با توجه به تماس صورت گرفته با سامانه ۱۱۰ در خصوص مشاهده یک بسته مشکوک در سطل زباله ای در منطقه تجریش، ماموران کلانتری در محل حضور یافته اند و موضوع در دست بررسی است.»

در پی دریافت این گزارش، ماموران امنیتی و انتظامی همراه با نیروهای آتش نشانی برای بررسی موضوع در محل حضور یافته بودند.

برخی رسانه ها نیز از بسته شدن میدان تجریش در پی انتشار این شایعه و حضور پلیس خبر داده اند.

روابط عمومی فاتب نیز لحظاتی پیش در دومین اطلاعیه خود در باره این موضوع اعلام کرد: «پیرو گزارش مشاهده بسته مشکوک، اعلام می شود موضوع خاصی وجود نداشته است.»

خبرنگار ایرنا گزارش داد: اکنون، نیروهای انتظامی و امدادی محل را ترک کرده اند و شرایط در میدان تجریش عادی است.

همچنین سیاوش شهریور فرماندار شمیرانات اظهار داشت:‌ در پی گزارش مردمی به پلیس ۱۱۰ و اعزام و بررسی مأموران مشخص شد این بسته مشکلی ندارد و شهرستان در امنیت کامل به سر می‌برد.
سیاوش شهریور روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا توضیح داد: با توجه به هشدارها در این حوزه یکی از شهروندان با سامانه ۱۱۰ پلیس اعلام یک بسته مشکوک کرد.

وی افزود: در بازرسی و عملیات چک و خنثی مأموران مشخص شد مشکل خاصی وجود ندارد و خطری شهروندان را تهدید نمی کند اما وظیفهٔ دستگاه های امنیتی و انتظامی تأمین نظم و امنیت و توجه به هشدارها است.

میدان تجریش یکی از مهمترین میادین شمال پایتخت است.  

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 10 =