پاسخ تکراری شکوری به ماجرای انتخاب سرمربی تیم ملی

تهران- ایرنا- سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال درباره سرمربی جدید تیم ملی پاسخی تکراری و خنثی داد.

ابراهیم‌ شکوری در حاشیه مراسم سوگواری شهادت حضرت فاطمه (س) در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: فرایند انتخابات فدراسیون شروع شده و از نامزدها می توانند از امرور ثبت نام کنند. امیدوارم‌نفرات توانمند بیایند و انتخابات خوبی داشته باشیم. زمان ثبت نام در انتخابات فدراسیون فوتبال تا ۲۰ بهمن‌ماه است.

وی در ادامه در مورد ۲بازی استقلال و شهر خودرو و ضعف روحیه این تیم‌ها گفت: مخالف نظر شما هستم و روحیه تیم‌ها خوب است . اتفاقی هم که افتاد خوب بود چون با یک دیپلماسی ورزشی از اجرای این پروژه جلوگیری کردیم. من از هر چهار باشگاه، کمیته ملی المپیک ، وزارت ورزش، مردم و رسانه‌ها تشکر می‌کنم. اتحاد ما جلوی این فرآیند را گرفت. 

دبیر فدراسیون فوتبال در خصوص میزبانی تیم‌های ایرانی در لیگ قهرمانان آسیا گفت: شرایط مذاکره سخت بود و سه راه بیشتر نداشتیم. یکی انصراف، یکی بازی خارج از خانه و راه سوم مذاکره. که ما مذاکره کردیم و به نتیجه رسیدیم امیدواریم تیم‌ها نتیجه خوبی بگیرند.

وی در خصوص توافق با AFC یادآور شد: این توافق از نظر فنی به نفع ماست چرا که ارزش بازی برگشت بیشتر است و با استراتژی می‌توانیم در این بازی‌ها نتیجه بگیریم. 

وی در خصوص انتخاب سرمربی تیم ملی گفت: با توجه به اتفاق یک هفته گذشته در مورد باشگاه‌ها و اینکه فعالیت‌های دبیر کل در موضوعات دیگر است، باید بگویم در جریان  انتخاب سرمربی نیستم و بحث باشگاه و مجمع را پیگیری می‌کنم.  فقط می‌دانم که سرمربی طی روزهای آینده انتخاب می‌شود. از صحبت‌های آقای علوی، ۱۲ ساعت گذشته و اتفاق خاصی نیفتاده است. تمام سعی نفرات در فدراسیون این است که در سریع‌ترین زمان انجام شود. قطعا سرمربی داخلی است البته روی این نباید مانور داد. وقتی گزینه بیشتر باشد به طور یقین مذاکرات هم راحت‌تر خواهد بود.

شکوری در خصوص اینکه قلعه‌نوعی گزینه جدی هدایت تیم ملی است گفت: صادقانه می‌گویم در ریز موضوعات نیستم. علی دایی و قلعه‌نوعی و افراد خارجی جزو گزینه‌ها بودند و رایزنی شده است‌

دبیر فدراسبون فوتبال در خصوص اینکه شنیده شده علی دایی توسط وزارت ورزش رد شده و اختلاف نظر بین وزارت ورزش و فدراسیون وجود دارد، گفت: اینکه صحبت‌ها از کجاست را باید از شما پرسید. اینها گمانه‌زنی است و این صحبت‌ها با توجه به علاقه‌مندی فوتبال طبیعی است. ارتباط فدراسیون و کمیته و وزارت ورزش عالی است و آن را می‌توان در بحث باشگاه‌ها دید. همه پای کار آمدند تا مشکل حل شود. شرایط با ۱۰ سال پیش از نظر اقتصادی و سیاسی و منطقه‌ای فرق کرده و تحت فشار هستیم ولی باید به پیش برویم. 

وی در پایان در خصوص اینکه آیا اتفاقات بازی دیدار تراکتور و پرسپولیس یادآور شد: موضوع اتفاقات بازی تراکتور تاثیری در میزبانی ما در جام باشگاه‌ها ندارد. ما تعهد کتبی گرفتیم و اینها مسایل داخلی ما است.  باید به خوبی‌های فوتبال بپرداریم  اینکه این‌جمعیت در این زمان و وسط روز کاری حاضر می‌شود اتفاق خوبی است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha