۸ بهمن ۱۳۹۸،‏ ۱۵:۳۰
کد خبرنگار: 1463
کد خبر: 83651399
۰ نفر

برچسب‌ها

فراخوان جشنواره ادبی همدان منتشر شد

همدان- ایرنا- حوزه هنری همدان فراخوان سی و یکمین جشنواره سالانه ادبی استان را منتشر کرد تا شعرا و نویسندگان آثار خود را تا ۱۵ اسفند به دبیرخانه این رویداد ارسال کنند.

 مسوول واحد آفرینش های ادبی حوزه هنری همدان روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: سی و یکمین جشنواره‌ سالانه ادبی حوزه هنری همدان در دو بخش آزاد و ویژه با محوریت شعر و داستان تدارک دیده شده است.

مریم زندی گفت: بخش شعر این رویداد ادبی شامل شعرهای کلاسیک، سپید، کودک و نوجوان و بخش داستان شامل بزرگسال، کودک و نوجوان است و شعرا و نویسندگان می توانند حداکثر پنج شعر و سه داستان از آثار خود را به دبیرخانه ارسال کنند.

وی به بخش ویژه این رویداد هم اشاره کرد و گفت: موضوع ویژه این بخش «شعر و داستان» با محوریت «شهید سردار قاسم سلیمانی و مقاومت اسلامی» است.

زندی مهلت ارسال آثار را تا ۱۵ اسفند ماه امسال اعلام کرد و افزود: جوایز در بخش ویژه ۵۰۰ هزار تومان، در بخش آزاد برگزیده ۴۰۰ هزار و در بخش تقدیر ۳۰۰ هزار تومان است که در هفته هنر انقلاب به برگزیدگان جشنواره اهدا می شود.

مسوول واحد آفرینش های ادبی حوزه هنری همدان خاطرنشان کرد: جشن سالانه شرایط سنی ندارد و تمام شاعران و نویسندگان استان می ‌توانند در این مسابقه شرکت کنند. 

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 3 =