قهرمانی ورزشکار گیلانی در مسابقات شطرنج ناشنوایان کشور

رشت - ایرنا - آرمین رحمت پور ورزشکار گیلانی عنوان قهرمانی مسابقات شطرنج ناشنوایان کشور را کسب کرد.

رئیس هیات ورزش های ناشنوایان استان گیلان روز سه شنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: پس از درخشش ورزشکاران گیلانی در رقابت های کاراته و کشتی ناشنوایان کشور، شطرنجباز گیلانی نیز با درخشش خود موفق به کسب مقام قهرمانی شد.

کریم لیاقت جو افزود: در جریان رقابت های شطرنج قهرمانی ناشنوایان کشور یادواره سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در تهران ، آرمین رحمت پور  از استان گیلان با برتری برابر همه رقبای خود مقام قهرمانی را کسب کرد.

وی ادامه داد: در این دوره از رقابت ها که در پنج دور به روش سوییسی برگزار شد ، آرمین رحمت پور شطرنجباز شایسته گیلانی که تنها نماینده این استان در مسابقات بود، برابر حریفانش به پیروزی رسید تا مقام قهرمانی این رقابت ها را به خود اختصاص دهد.

رئیس هیات ورزش های ناشنوایان کشور بیان کرد: در رقابت های شطرنج قهرمانی ناشنوایان کشور یادواره سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی ، ۶۰ شطرنجباز از ۱۵ استان کشور در تهران با هم به رقابت پرداختند.

لیاقت جو خاطرنشان کرد: هیات ورزش های ناشنوایان استان گیلان در ۱۲ رشته ورزشی و در هر دو بخش بانوان و آقایان فعالیت دارند که همواره این ورزشکاران در رشته های ورزشی مختلف و در مسابقات کشوری مقام های شایسته ای را کسب می کنند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha