جبهه جهادگران ایران اسلامی لیست مستقل می‌دهد

تهران_ایرنا- دبیرکل جهادگران ایران اسلامی با تاکید بر این که این جبهه برای انتخابات مجلس شورای اسلامی در تهران لیست مستقل می‌دهد، گفت: لیست اولیه ۱۰ بهمن اعلام می‌شود.

«وهاب عزیزی» روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار سیاسی ایرنا اظهار داشت:حضور جریان‌های جوان و تازه نفس در عرصه انتخابات از اهمیت بالایی برخوردار است بنابراین جبهه جهادگران ایران اسلامی برای انتخابات مجلس شورای اسلامی در تهران لیست مستقل می‌دهد.

وی با بیان این که پس از فراخوان این جبهه مردمی، تعداد ۳۷۰ رزومه از کاندیداهای مجلس یازدهم در تهران دریافت شده است، گفت: پس از بررسی و پالایش، لیست اولیه  این جبهه روز پنج شنبه دهم بهمن ماه از طریق رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی منتشر خواهد شد.

عزیزی اضافه کرد: جبهه جهادگران تصمیم دارد لیست نهایی را با اعمال نظر و مشارکت همه مردم معرفی کند. شهروندان با مراجعه به لینک‌های که در اختیار آنها قرار می‌گیرد، می‌توانند در قالب پیام نسبت به نقاط قوت و توانمندی کاندیداهای مورد علاقه خود اعلام نظر کنند.

این کارشناس مسائل سیاسی در خصوص چگونگی رقابت در تهران گفت: رقابت‌های این دوره مجلس از دست دو جریان سنتی خارج شده است و رقابت بین چند لیست خواهد بود که خودش نقطه امیدی برای برون رفت از انحصار سیاسی است که موجب می شود رکود و انجماد در فضای سیاسی کشور جای خود را با تحرک و پویایی عوض کند.  

دبیرکل جبهه جهادگران ایران اسلامی افزود: فضایی که تاکنون پدر خوانده‌ها ایجاد کرده بودند، سبب شده بود که جوانها نسبت به فعالیت جدی در حوزه سیاسی و ورود به مجلس  با یاس و دلسردی برخورد کنند. اما اتفاقات اخیر در جریان بستن لیست‌های انتخاباتی و تکثر گروه ها، چشم انداز امیدوار کننده‌ای را رقم می زند که حاصل و برآیند آن ترمیم مشارکت و تحکیم وحدت ملی است.

وی ادامه داد: جبهه مردمی جهادگران ایران اسلامی که ائتلاف نیروهای انقلابی است از همه مردم با سلایق سیاسی و فکری مختلف دعوت می کند در فرآیند انتخابات مجلس یازدهم مشارکت فعال و پویا داشته باشند.
 
 یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی دوم اسفندماه در سراسر کشور برگزار می شود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha