نوید افتتاح چند پروژه ورزشی فارس با حضور وزیر ورزش و جوانان

شیراز-ایرنا- مدیرکل ورزش و جوانان فارس اعلام کرد: با حضور مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان چند پروژه ورزشی در استان فارس با هزینه ۲۳۰ میلیارد ریال افتتاح می‌شود.

حیدرعلی کامیاب کلانتری سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: وزیر ورزش و جوانان نهم بهمن ماه ابتدا وارد شهرستان لارستان خواهد شد و سپس سه پروژه ورزشی در شهرستان خنج با اعتبار ۳۰ میلیارد ریال را افتتاح می کند.

وی اضافه کرد: دیدار با جوانان، ورزشکاران و اعضای شورای اداری شهرستان خنج از دیگر برنامه های وزریر ورزش و جوانان است.

کامیاب تخصیص اعتبار ۲۵ میلیارد ریال بودجه برای تکمیل پروژه های ورزشی زرین دشت را یادآور شد و افزود : همچنین با موافقت وزیر ورزش و جوانان کلنگ عملیات اجرایی  استخر این شهرستان نیز  آغاز خواهد شد.

مدیرکل ورزش و جوانان فارس ادامه داد: افتتاح سه زمین چمن مصنوعی در زرین دشت، افتتاح ۲ سالن چند منظوره در بخش قره بلاغ و نوبندگان از توابع شهرستان فسا و دیدار با جوانان و ورزشکاران از دیگر برنامه های وزیر ورزش و جوانان در شهرستان فسا است.

وی اضافه کرد: سفر به شهرستان کازرون روز جمعه یازدهم بهمن ماه انجام خواهد شد و ۲ سالن ورزشی در روستای کلانی و جان بزرگی این شهرستان با اعتبار ۶۰ میلیارد ریال به بهره برداری می رسد.

کامیاب افزود: همچنین وزیر ورزش و جوان از سالن ۶ هزار نفره شیراز بازدید خواهد کرد و سپس شنبه دوازدهم بهمن ماه در آخرین روز  سفر خود در مراسم اختتامیه مسابقات جام خوشه چین (جشنواره ورزشی عشایر و روستاییان) شرکت خواهد کرد.

وی گفت: تجهیز ورزشگاه پارس شیراز به ۱۲ گیت ورود و خروج الکترونیک از دیگر تصمیمات است تا این ورزشگاه که میزبان فینال  جام حذفی است از همه نظر آماده شود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha