حمایت وزارت ارتباطات برای ورود ITMC به بازار جهانی IOT

تهران-ایرنا-معاون فناوری و نوآوری وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، در بازدید از کارخانجات مخابراتی شیراز بر حمایت این وزارتخانه از این شرکت برای ورود به بازار جهانی مبتنی بر IOT تاکید کرد.

به گزارش وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، ستار هاشمی معاون فناوری و نوآوری وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، با سفر به استان فارس از کارخانجات مخابراتی ایران بازدید و در جریان روند آماده سازی و پیشرفت کارخانه نوآوری شیراز قرار گرفت.
وی در نشستی با مدیران این شرکت، کارخانجات مخابراتی ایران را دارای پتانسیل های مناسبی دانست و  کمک به این مجموعه ملی را از دغدغه های مهم وزارت ارتباطات عنوان کرد.
هاشمی با اشاره به انتصاب های جدید در هیات مدیره شرکت کارخانجات مخابراتی، این انتخاب ها را در سخت ترین شرایط موجود در شرکت، راهکاری بسیار صحیح و منطقی دانست.
وی، حمایت از کارخانجات مخابراتی ایران(ITMC) را از برنامه های وزارت ارتباطات اعلام کرد و برای پرداخت تسهیلات به شرکت از محل وام وجوه اداره شده قول مساعد داد.
معاون فناوری و نوآوری وزیر ارتباطات در ادامه با اشاره به جایگاه برند ITMC در مقایسه با رقبا، خواستار هدف گذاری شرکت برای ورود محصولات بویژه محصولات مبتنی بر اینترنت اشیاء(IoT )به بازارهای منطقه شد.
آقایی رییس هیات مدیره کارخانجات مخابراتی ایران نیز در ادامه این نشست،  با اشاره به حمایت های وزارت ارتباطات در شرایط حساس شرکت، اظهار کرد: در حال حاضر هدف تیم مدیریتی شرکت، شناسایی مشکلات جاری و رفع آنها با هدف اجرای به موقع تعهدات جاری قراردادی با کارفرمایان و همچنین تامین معیشت پرسنل از طریق پرداخت حقوق و مزایای قانونی است.
وی حفظ سهم بازارهای موجود نزد مشتریان فعلی و سپس ورود به بازارهای جدید مخابراتی و غیر مخابراتی با هدف  تکمیل ظرفیت های خالی و افزایش بودجه سالانه و نهایتا سود آوری شرکت به منظور امکان پرداخت معوقات بانکی مخصوصا پرداخت اقساط تسهیلات بانک تجارت را از برنامه های این شرکت عنوان کرد.
آقایی، همچنین دستیابی به سود پایدار جهت پاسخگویی به توقعات بحق سهامداران در قالب پرداخت سود منطقی سالانه منطبق با شرایط حاکم بر بازار سرمایه و ایجاد شرایط مناسب معیشتی برای پرسنل را از برنامه های آتی شرکت برشمرد.
وی افزود: بر همین اساس تدوین هر چه سریع تر برنامه های کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت شرکت به منظور دستیابی به اهداف فوق ضروری است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =