سرمربی تیم بسکتبال شهرداری گرگان: نباید مغرور شویم

گرگان - ایرنا - سرمربی تیم بسکتبال شهرداری گرگان با تاکید بر اینکه پیروزی‌های مرحله گروهی نباید باعث غرور کاذب بازیکنان تیمش شود گفت که دیدارهای مرحله پلی‌آف به مراتب دشوارتر از مرحله مقدماتی و نیازمند تمرکز بیشتر است.

مهران‌ شاهین طبع پس از پیروزی امشب تیمش مقابل مهرام تهران گفت: امیداوریم با ادامه بازی های رو به پیشرفت فعلی بتوانیم به نتایج دلخواه در مرحله پلی آف دست یافته و افتخاری ارزشمند را برای گرگان کسب کنیم.

وی ادامه داد: هنوز چند بازی سخت و حساس دیگر تا پایان دور مقدماتی باقی مانده و تمرکز تیم را معطوف به مرحله پلی آف نمی کنیم .

وی به اولین حضور بهنام یخچالی در ترکیب تیم شهرداری گرگان گفت: یخچالی پیش از این در لیگ‌ چین بازی کرد و با آمادگی کامل به گرگان آمد که با وجود خستگی سفر کیفیت بالای خود را به نمایش گذاشت.

سرمربی تیم بسکتبال مهرام‌ تهران‌ هم در گفت و گو با خبرنگاران مسوولیت شکست تیمش در بازی امروز مقابل شهرداری گرگان را پذیرفت.

سیدمصطفی هاشمی اظهار داشت: بازی ضعیفی مقابل تیم شهرداری گرگان ارایه کردیم و این موضوع را نمی توان انکار کرد.

وی همچنن به غیبت صمد نیکخواه بهرامی در ترکیب تیمش اشاره کرد و گفت: نبود این بازیکن در ترکیب تیم به دلیل مصدومیت کمر در شکست تیم بی تاثیر نبود.

شهردار گرگان و مدیر تیم بسکتبال شهرداری هم پس از کسب این پیروزی وعده داد به بازیکنان این تیم پاداش ویژه ای تعلق خواهد گرفت.

عبدالرضا دادبود همچنین گفت که پرداخت این گونه پاداش ها در طول فصل ادامه خواهد داشت.

بازیکن جدید و ملی پوش تیم بسکتبال شهرداری گرگان هم با تاکید بر کار گروهی تیمش گفت: غیبت صمد نیکخواه بهرامی تاثیری بر اجرای کارها، برنامه ها و تاکتیک های ما مقابل مهرام نداشت.

بهنام یخچالی کادر فنی از بازیکنان خواسته بود تا همان تاکتیک های تمرین شده را در مسابقه اجرا کنند و توجه و تمرکز خود را از ترکیب تیم حریف دور کنند.

بازیکن ملی پوش تیم بسکتبال شهرداری گرگان با تمجید از نیکخواه بهرامی افزود: این بازیکن در صورت حضورش در ترکیب مهرام می‌ توانست کمک موثری برای تیمش باشد اما نتیجه عملکرد تیمی ما منجر به پیروزی در این دیدار شد.

تیم بسکتبال مهرام تهران که در دیدار رفت مقابل شهرداری گرگان توانسته بود در ثانیه آخر با شوت سه امتیازی صمد نیکخواه بهرامی با نتیجه ۶۷ به ۶۶ در تهران به پیروزی برسد، امشب در مسابقه برگشت در گرگان با نتیجه ۶۵ بر ۴۶ مغلوب میزبانش شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =