رایزنی فدراسیون برای نشاندن «قلعه‌نویی» روی نیمکت تیم ملی

تهران- ایرنا- مدیرعامل باشگاه سپاهان گفت: برای اینکه «قلعه‌نویی» سرمربی تیم ملی فوتبال شود تماس‌هایی از سوی فدراسیون فوتبال با باشگاه سپاهان صورت گرفت و مذاکرات مختصری انجام شد.

«مسعود تابش» روز دوشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایرنا اظهار داشت: سپاهان یکی از مدعیان اصلی قهرمانی در لیگ نوزدهم است و به طور حتم تا آخرین روز تلاش خواهد کرد تا این اتفاق مهم شکل بگیرد.

وی افزود: سپاهان در بازی با ماشین‌سازی تبریز فرصت‌های زیادی را برای گلزنی به دست آورد اما از آنها استفاده نکرد تا بازی بدون گل به پایان رسیده و ۲ امتیاز از دست بدهیم اما فرصت برای جبران وجود دارد.

مدیرعامل باشگاه سپاهان درباره حضور امیر قلعه‌نویی به عنوان سرمربی تیم ملی خاطرنشان کرد: برای اینکه قلعه‌نویی سرمربی تیم ملی فوتبال شود تماس‌هایی از سوی فدراسیون فوتبال با باشگاه سپاهان صورت گرفت و مذاکرات مختصری انجام شد.

تابش در پاسخ به این پرسش که جواب سپاهان به مسوولان فدراسیون فوتبال درباره حضور قلعه‌نویی در تیم ملی چه بود، گفت: به آنها اعلام کردیم تیم ملی برای همه ما عزیز است و به خوبی می‌دانیم در شرایط حساس و ویژه‌ای قرار داریم و آرزوی ما این است تیم ملی ایران به موفقیت رسیده و راهی مسابقات جام‌جهانی شود اما از سوی دیگر سپاهان در لیگ برتر مدعی قهرمانی است و باید به زودی در لیگ قهرمانان آسیا به مصاف رقبای خود برود و در چنین شرایطی ما باید چه کاری انجام دهیم؟

وی تصریح کرد: در حالت طبیعی مخالف حضور امیر قلعه‌نویی در تیم ملی هستیم چرا که باشگاه سپاهان به وی نیاز دارد اما امیدواریم برای تیم ملی نیز تصمیم خوبی که به صلاح آن باشد گرفته شود.

تابش درباره اینکه گفته می‌شود در صورت رفتن قلعه‌نویی به تیم ملی، علی دایی هدایت سپاهان را بر عهده خواهد گرفت اعلام کرد: باشگاه سپاهان با هیچ مربی‌ای مذاکره‌ای نداشته است چرا که هدف ما این است با قلعه نویی ادامه بدهیم.

مدیرعامل باشگاه سپاهان در پایان گفت: اینکه قلعه‌نویی هم مربی تیم ملی باشد و هم سپاهان از نظر فنی درست نیست. (با خنده) در صورتی که این اتفاق رخ دهد و قلعه‌نویی بازیکنی را از سپاهان به تیم ملی دعوت کند می‌گویند او پارتی بازی کرده است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =