اساتید دانشگاه‌های افسری نیروی متعهد به بدنه ارتش تزریق کنند

تهران - ایرنا - فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی در بازدید از دانشگاه هوایی شهید ستاری گفت: فرماندهان و اساتید دانشگاه‌های افسری باید بتوانند نیروی متعهد، انقلابی، ‌متخصص، کارآمد و دلسوز را به بدنه ارتش تزریق کنند.

به گزارش روابط عمومی ارتش، امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران امروز دوشنبه در بازدید سرزده از دانشگاه هوایی شهید ستاری، از دانشکده جنگ الکترونیک، آزمایشگاه‌ها دیگر بخش‌های این دانشکده بازدید و نحوه عملکرد، توان علمی و کاربردی دانشکده جنگ الکترونیک را مورد ارزیابی قرار داد.

فرمانده کل ارتش از اماکن و طرح‌های در حال ساخت و بازسازی ازقبیل سالن ورزشی، سالن بدنسازی، آسایشگاه‌ها و سوئیت‌های دانشجویی، آشپزخانه و سالن های غذاخوری بازدیدکرد.

 امیر سرلشکر موسوی در جمع فرماندهان و مسئولین دانشگاه هوایی شهید ستاری با اشاره به اهمیت و پیچیدگی کار دانشگاه‌های افسری ارتش، گفت: دانشجویانی که امروز در اختیار دانشگاه‌های افسری ارتش هستند، آینده ارتش را رقم خواهند زد و فرماندهان و اساتید دانشگاه باید شبانه روز به این فکر باشند که بتوانند یک نیروی متعهد،  انقلابی،  متخصص، کارآمد و دلسوز را به بدنه ارتش تزریق کنند.

امیر سرتیپ خلبان نصیرزاده فرمانده نیروی هوایی ارتش در این بازدید فرمانده کل ارتش را همراهی کرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =