فدراسیون انجمن‌های ورزشی مصمم به فعال‌کردن رشته‌های زیرمجموعه است

 ارومیه- ایرنا- دبیر فدراسیون انجمن‌های ورزشی گفت: این فدراسیون مصمم به فعال‌کردن همه رشته‌های زیرمجموعه است و در صورت لزوم، مربیانی را به استان‌های مختلف اعزام می‌کند.

حلیم شرعی روز دوشنبه در مجمع انتخاباتی هیات انجمن‌های ورزشی آذربایجان‌غربی افزود: رشته هایی نظیر سپک تاکرا که زیرمجموعه این فدراسیون به شمار می‌رود، در برخی استان‌ها از جمله این استان غیرفعال است که برای پرکردن این نقیصه، آماده اعزام مربیان برای آموزش هستیم.

وی اضافه کرد: وظیفه فدراسیون،  رسیدگی به رشته‌های مختلف و استان‌های سراسر کشور است و سعی می‌کنیم شاهد رشد و توسعه هرچه بیشتر همه رشته‌ها در همه استان‌ها باشیم.

وی رشته موی‌تای را یکی از رشته‌های ورزشی موفق در آذربایجان‌غربی دانست و بیان کرد: باید روند موفقیت استان در این رشته ادامه داشته باشد.

دبیر فدراسیون انجمن‌های ورزشی ادامه داد: فدراسیون انجمن‌های ورزشی آماده است تا همکاری‌های لازم در زمینه بهره‌گیری از مدرسان بروز و با دانش را انجام دهد.

در مجمع انتخاباتی هیات انجمن‌های ورزشی آذربایجان‌غربی، آیدین بابایی با ۱۳ رای از ۱۵ رای اخذ شده برای چهار سال به عنوان رییس هیات انتخاب شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 3 =