تیم بسکتبال شهرداری گرگان حریف تهرانی‌اش را مغلوب کرد

گرگان - ایرنا - تیم بسکتبال شهرداری گرگان در ادامه روند پیروزی‌های خود عصر امروز دوشنبه در سالن امام خمینی (ره) گرگان، حریف تهرانی اش را مغلوب کرد و به صدرنشینی در لیگ برتر کشور ادامه داد.

در این مسابقه که با حضور بیش از پنج هزار نفر برگزار شد، شاگردان مهران شاهین طبع در شهرداری گرگان با نتیجه  ۶۵ به ۴۶ مهرام تهران را با شکست بدرقه کردند.

مهران شاهین طبع یارانش را با ترکیب اولیه پری پتی، نوید رضایی فر، علیار نجفی، امیر صدیقی و روزبه ارغوان به نبرد با یاران سیدمصطفی هاشمی سرمربی تیم مهرام با ترکیب آغازین مهرداد آتشی، فرید اصلانی، آرمان زنگنه، امیرحسین خندان پور و ارسلان کاظمی به میدان فرستاد.

مسابقه رفت ۲ تیم در تهران با حساب ۶۷ به ۶۶ به سود مهرام‌ به پایان رسیده بود.

تیم‌ شهرداری که در بازی بیست و سوم خود پنجشنبه ۱۰ بهمن در کرمان به مصاف صنعت مس این شهر خواهد رفت، اکنون از ۲۱ بازی با ۱۹ برد، ۲ باخت و مجموع ۴۰ امتیاز در صدر جدول رده بندی قرار دارد.

بلیت های دیدار شهرداری و مهرام که روز گذشته پیش فروش شده بود، در همان ساعات اولیه به اتمام رسید وطبق مشاهدات خبرنگار ایرنا امروز برخی تماشاگران بلیت های ۲۰ هزار ریالی را در بازار سیاه به مبلغ بیش از ۲۰۰ هزار ریال خریداری کردند.

همچنین جمعیت زیادی هم به علت تکمیل شدن ظرفیت سالن پشت در مانده و راهی به داخل سالن پیدا نکردند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha