انصاری‌فرد: خلیل‌زاده بدون تخلف محروم شده است

تهران- ایرنا- مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت:«شجاع خلیل‌زاده» هیچ عمل خطایی انجام نداده است که بخواهد محروم شود و فیلم‌های موجود از بازی هم نشان‌دهنده این موضوع است.

محمدحسن انصاری‌فرد مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در خصوص حکم کمیته انضباطی مبنی بر محرومیت موقت شجاع خلیل‌زاده، گفت: محرومیت خلیل‌زاده برای ما غیر منتظره بوده و دلیل آن را نمی‌دانیم. خود بازیکن می‌گوید که هیچ خطای رفتاری و انضباطی نداشته است. من حتی با او صحبت کردم و تاکید کردم که اگر مساله‌ای وجود دارد به من بگوید اما خلیل‌زاده مصرانه اعلام کرد که هیچ عمل خطایی از او سر نزده است. البته فیلم‌های موجود از بازی هم نشان دهنده این موضوع است که بازیکن ما تخلفی انجام نداده و فقط زمانی که بازیکن تراکتور به بیرانوند ضربه می‌زند، او (خلیل زاده) این بازیکن را از دروازه‌بان ما جدا کرده است.

وی افزود: به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال می‌روم تا این موضوع را پیگیری کنم. البته شماره تماس رییس جدید کمیته انضباطی را ندارم. امروز به دیدار رییس جدید کمیته انضباطی می‌روم تا هم با او آشنا شوم و هم موضوع محرومیت خلیل زاده را پیگیری کنم. اگر قرار است رای موقتی برای بازی دیروز صادر شود به طور قطع موارد دیگری وجود داشت که باید درباره آنها این رای صادر می‌شد.

انصاری‌فرد درباره عملکرد داور دیدار روز گذشته برابر تراکتور تصریح کرد: درباره داوری بازی دیروز باید بگویم که برخلاف فرافکنی برخی مسوولان باشکاه تراکتور، داور بازی به برخی از بازیکنان ما کارت‌های بی‌مورد نشان داد. مسوولان تراکتور گفته‌اند اوساگونا باید سه بار اخراج می‌شد اما من از بازیکنان تراکتور نامی نمی‌برم. واقعیت‌ها کاملا مشخص است. روز گذشته در ورزشگاه حضور داشتم و بسیاری از مسائل را با چشم خودم دیدم؛ اینکه شروع کننده اتفاقات تلخ روی سکوها چه کسانی بودند. داور بازی دستور به تعویض بازیکن حریف داد اما انگار این موضوع را فراموش کرده بود و به بیرانوند به بهانه اتلاف وقت کارت زرد داد.

مدیرعامل پرسپولیس اضافه کرد: ما درخواست داریم که این کارت زرد پاک شود و بعد از آگاهی از علت محرومیت خلیل زاده مفصل صحبت خواهم کرد. او در شهرآورد به ناحق محروم شد و ما امسال به شدت از برخی تصمیمات متضرر شده و نمی‌دانیم چرا برخی تخلفات بازیکنان تیم‌هایی که درگیری های شدید داشته اند، محرومیتی در پی نداشته اما خلیل زاده با برداشت اشتباه از یک عکس که داور هم منکر هرگونه توهین و بی احترامی شد، ۲ بازی را از دست داد.
 

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 5 =