بار دیگر وفاداری خود را به نظام و انقلاب ثابت کنیم

کرمانشاه- ایرنا- امام جمعه روانسر گفت: دهه فجر امسال باشکوه و عظمت خاصی برگزار شود تا بار دیگر همچون همیشه وفاداری خود را به نظام و انقلاب ثابت کنیم.

ماموستا ملاسید محمد محمدی روز دوشنبه در جلسه ستاد هماهنگی بزرگداشت دهه فجر شهرستان روانسر افزود: دهه فجر طلوع فجر صادق است و برنامه های بزرگداشت این دهه باید پررنگ تر از سال های گذشته برگزار شود.

وی با بیان اینکه ایران اسلامی روز به روز توسعه یافته تر می شود تصریح کرد: مسوولین با برنامه ریزی مدون و خدمات رسانی شایسته در برابر هجمه های گسترده دشمنان مقابله کنند.

امام جمعه روانسر ادامه داد: خدمات رسانی جهادی و صادقانه یک اصل مهم و اساسی برای پیشرفت و توسعه کشور است.

معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری شهرستان روانسر نیز گفت: تحریم های ظالمانه استکبار مانع از این نشده تا دولت تدبیرو امید از خدمات رسانی به مردم کوتاه بیاید.

حسن بهرامی افزود: در دهه مبارکه فجر انقلاب اسلامی دولتمردان خدمات دولت و نظام را بخوبی منعکس کنند.

وی با اشاره به بر لزوم اطلاع رسانی دقیق و شفاف خدمات دولت، بیان کرد: همه مسوولان در بخش های آموزشی، فرهنگی، ورزشی، خدماتی و ... باید اقدامات دستگاه های خود را به اطلاع مردم برسانند.

معاون فرماندار روانسر افزود: علاوه بر افتتاح و کلنگ زنی طرح ها و پروژه های عمرانی در شهرستان، بیش از ۴۰ برنامه فرهنگی، هنری و اجتماعی از سوی ۱۱ کمیته اجرایی ستاد برگزار خواهد شد.

شهرستان روانسر با ۴۷ هزار نفر جمعیت در ۶۰ کیلومتری شمال غربی کرمانشاه قرار دارد.