رییس فدراسیون: همدان چراغ اسکواش را روشن کند

همدان- ایرنا- رییس فدراسیون اسکواش گفت: از همدان در سال‌های گذشته به لحاظ توسعه این ورزش ناامید بودم و مدیریت جدید باید چراغ اسکواش را روشن کند.

مسعود سلیمانی روز دوشنبه در جمع اعضای اسکواش همدان اظهار داشت: اسکواش این استان در سال های اخیر همگرایی لازم را نداشت و چراغ فعالیت این ورزش خاموش بود.

وی بیان کرد: همین مساله باعث شد تا فدراسیون دیدگاه خوبی نسبت به اسکواش همدان نداشته باشد در حالیکه ظرفیت های مطلوبی را در این عرصه شاهد بودیم.

رییس فدراسیون اسکواش اضافه کرد: اکنون نیز انتظار داریم دوره جدید ریاست هیات اسکواش همدان با دستاوردهای مدنظر فدراسیون همراه شود.

وی با اشاره به اینکه امروزه ورزش همانند سایر عرصه ها نیازمند مدیران جهادی است، گفت: اسکواش از اهداف تعیین شده عقب است که باید با همین مدیریت جهادی جبران شود.

سلیمانی خاطرنشان کرد: از هیات اسکواش همدان می خواهیم علاوه بر تعامل با ارگان هایی نظیر آموزش و پرورش و نیز دانشگاه های استان، استعدادیابی و آموزش را اولویت قرار دهد.

وی اظهار داشت: همچنین انتظار داریم این استان در مسابقات و جشنواره های مختلف اسکواش و نیز دوره های مربیگری و داوری حضوری فعال داشته باشد.

مجمع انتخابات رییس جدید هیات اسکواش استان همدان امروز دوشنبه با حضور مسعود سلیمانی رییس فدراسیون اسکواش ، محسن جهانشیر مدیرکل ورزش و جوانان و اعضای آرا دهنده برگزار شد و ربانی مهر با کسب ۱۳ رای از ۱۴ رای ماخوذه انتخاب شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 3 =