۱۱۰ میلیارد ریال در روستاهای مه‌ولات در خراسان رضوی هزینه شد

تربت‌حیدریه- ایرنا- فرماندار مه‌ولات گفـت: برای اجرای طرح‌های عمرانی مختلف در روستاهای فتح‌آباد و میاندهی از توابع این شهرستان امسال حدود ۱۱۰ میلیارد ریال هزینه شده که بیانگر توجه دولتمردان به مناطق محروم و کمتر توسعه یافته است.

مسعود رنجبر روز دوشنبه در جریان بازید از روستاهای فتح‌آباد و میاندهی افزود: از مجموع این مبلغ ۱۸ میلیارد و ۱۹۴ میلیون و ۷۰۰ هزار ریال در روستای فتح‌آباد و ۹۱ میلیارد و ۵۹۲ میلیون ریال در روستای میاندهی برای بازگشایی، جدول گذاری و بهسازی معابر، افزایش حاصلخیزی خاک و افزایش بهره وری مصرف آب، اصلاح و بازسازی شبکه های برق، ساماندهی مزار شهدا، ساماندهی اراضی و احداث زیرگذر هزینه شده است.

وی رویکرد اصلی دولت را سرمایه‌گذاری در مناطق محروم و کمتر توسعه یافته با هدف جلوگیری از مهاجرت روستاییان به مناطق شهری ذکر کرد و اظهار داشت: از تمام ظرفیت‌ها و امکانات موجود برای تحقق این مهم به شکل مطلوب استفاده می‌شود.

وی همچنین با اشاره به درپیش بودن انتخابات مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دشمنان قصد دارند با اجرای توطئه های مختلف مردم را از حضور در این رویداد مهم سیاسی کشور دلسرد کنند گفـت: مردم ایران با حضور حماسی در این دوره از انتخابات، علاوه بر تبعیت از فرامین رهبری، عشق و دلدادگی خود را به نظام اسلامی همانند گذشته به نمایش خواهند گذاشت.

فرماندار مه‌ولات با بیان اینکه تمهیدات لازم برای برگزاری انتخابات سالم و قانونمند با حضور حداکثری مردم در این شهرستان اتخاذ شده است افزود: مردم باید نماینده‌ای را انتخاب کنند که دلسوز آنان و حافظ منافع ارزشمند نظام اسلامی باشد و برای توسعه روزافزون کشور تلاش شبانه روزی داشته باشد.

رنجبر، بر لزوم بی‌طرفی مسوولان دستگاه‌های اجرایی در انتخابات تاکید کرد و با بیان اینکه میزان رای مردم است و هر رای آنان نیز حق‌الناس محسوب می‌شود اظهار داشت: موظف به صیانت از آرای مردم هستیم و باید شرایطی فراهم شود تا اقشار مختلف مردم در این دوره از انتخابات حضور چشمگیر داشته باشند.

وی با اشاره به شهادت سردار قاسم سلیمانی به دست آمریکا گفت: شهید سلیمانی چه در زمان حیات و چه هنگام شهادت باعث اقتدار، عزت و عظمت ایران اسلامی شد و در نهایت نیز به آرزوی دیرینه خود که همان شهادت بود دست یافت.

فیض‌آباد مرکز شهرستان ۵۰ هزار نفری مه‌ولات در ۲۰۷ کیلومتری مشهد واقع است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 1 =