تیم ملی بدمینتون تمرینات خود را در شیراز دنبال می‌کند

شیراز-ایرنا- سرپرست تیم ملی بدمینتون ایران گفت: تیم ملی برای حضوری قوی در بیست و هشتمین دوره مسابقات بین المللی بدمینتون جام فجر تمرینات خوبی را در شیراز دنبال می کند.

سیامک احمدی دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اعلام کرد: تمرین تیم ملی تا یک روز قبل از شروع مسابقات (۱۵ بهمن ) زیر نظر مربیان، صبح و بعد از ظهر در سالن بدمینتون مجموعه ورزشی تختی شیراز برگزار و تمرین تیم ملی دختران نیز از نهم بهمن ماه آغاز می شود.

وی اضافه کرد: علاوه بر تیم ملی دختران و پسران بزرگسال تیم ملی جوانان هم دراین پیکارها شرکت خواهد کرد.

احمدی ادامه داد: شرایط برای برگزاری مسابقات بین المللی جام فجر از همه نظر در شیراز فراهم است و محل برگزاری این رقابت ها سالن شهید آیت الله دسغیب شیراز است.

سرپرست تیم ملی بد مینتون افزود: سروش اسکندری از زنجان، مهران و رضا شهبازی از کردستان، علی فقیه خراسانی از یزد، محمدپایروند از تهران، سعیدبابیانی از خراسان رضوی، امیر جباری از همدان، امیرحسین نورعلیان از تهران، محمدچهارمالی، محمدرضاقیصری، محمدستاره، کامبیزشهدی، علی یزدانی، بهروزیزدانی و محمدامین محمدجانی ازشیراز نفرات حاضر در اردوی تیم هستند.

احمدی گفت:  قرار است  ۱۲ تیم خارجی در این مسابقات شرکت کنند و باید منتظر بمانیم تا در نهایت ببینیم حضور چند تیم خارجی قطعی می شود.

بیست و هشتمین دوره مسابقات بدمینتون بین المللی جام فجر پانزدهم لغایت نوزدهم بهمن ۹۸ در سالن شهیددستغیب شیراز برگزار می شود.

به گفته مسوولان فدراسیون بدمینتون  ابتدا قرار بود، ۳۹ کشور خارجی در این مسابقات شرکت کنند، اما در اظهار نظر دیگری رییس هیات بدمینتون فارس گفت، حضور ۲۳ کشور قطعی شده است و هم اینک هم این تعداد به ۱۲ تیم رسیده است که هنوز هم قطعیت ندارد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها