صادقی به اظهارات سخنگوی شورای نگهبان پاسخ داد

تهران- ایرنا- نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی اظهارات سخنگوی شورای نگهبان درباره عذرخواهی‌اش را کذب محض و مایه‌ تعجب عنوان کرد.

«عباسعلی کدخدایی» روز شنبه در نشست خبری سخنگوی شورای نگهبان در مورد پرونده محمود صادقی، گفته بود: از وی خواهش کردیم که اگر مراحل و مدارک و مستندات دارند در اختیار مراجع قانونی قرار دهند؛ چه لزومی دارد که ابتدا فریاد بزند و بعد در شورای نگهبان با حالت تاثر بگوید که اشتباه کردم. وی به شورای نگهبان آمده و عذر خواهی کرد اما باز هم کار را ادامه داد.

وی ادامه داد: موضوعی که در خارج از مجلس علیه شورای نگهبان از طرف وی مطرح شد از سوی هیات نظارت بر رفتار نمایندگان در چارچوب وظایف نمایندگی عنوان شد.

«محمود صادقی» امروز در حساب توییتری خود در این باره نوشت: همانطور که سخنگوی شورای نگهبان اظهار داشته، هیأت نظارت بر رفتار نمایندگان، شکایت شورای نگهبان از اینجانب را وارد ندانست و آن را رد کرد.

نمانیده مردم تهران ادامه داد: علت ردشکایت شورای نگهبان شهادت شهود و مستنداتی بود که به حفاظت اطلاعات شورای نگهبان ارائه کردم. پس از ارائه مستندات به حفاظت اطلاعات، خود شورا هم شکایت را پیگیری نکرد.

وی افزود: ادعای سخنگو درباره‌ عذرخواهی اینجانب کذب محض و مایه‌ تعجب  است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 1 =