رییس شورای شهر: تعامل برخی پیمانکاران شهرداری قم با کارگران ظالمانه است

قم-ایرنا- رییس شورای اسلامی شهر قم تعامل برخی پیمانکاران شهرداری با کارگران را ظالمانه توصیف کرد و گفت: کارگران شهرداری از برخورد و رفتارهای پیمانکاران به‌شدت گله‌مند و ناراضی هستند و مسائل، بسیار نگران‌کننده شده است.

عبدالله جلالی روز دوشنبه در یک‌صد و سی‌امین جلسه رسمی و علنی شورای شهر قم بیان کرد: پیمانکاران شهرداری قم نسبت به پرداخت حقوق و تعهد به بیمه تکمیلی کارگران شرکتی شهرداری عمل نمی‌کنند.

وی اضافه کرد: این افراد با پایمال کردن حقوق ابتدایی نیروهای شهرداری می‌خواهند به نان و نوایی برسند.

وی ادامه داد: رفتارهای ظالمانه پیمانکاران شهرداری با کارگران این نهاد به‌ویژه در بخش پارکینگ زائر و نیروهای فضای سبز شهری بیشتر است.

جلالی افزود: از بین رفتن حقوق ابتدایی این افراد ظلم و اجحاف بزرگی در حق کارگرانی است که در شرایط اقتصادی امروز از کوچک‌ترین امکانات محروم می‌باشند.

رییس شورای اسلامی شهر قم تاکید کرد: بنده به جزییات این مطلب و ظلم بیش از این اشاره نمی‌کنم اما مسائل بسیار نگران‌کننده است.

وی تصریح کرد: در این رابطه جزییات بیشتری را به شهردار قم خواهم گفت و امید دارم شهرداری ورود جدی به این موضوع داشته باشد.

جلالی در ادامه اظهار کرد: هزینه‌های سازمان آتش‌نشانی در بخش تجهیز و نوسازی بسیار افزایش‌ یافته و از دولت انتظار داریم در تامین هزینه‌های این سازمان اهتمام بیشتری داشته باشد.

در ادامه این نشست بحث دیگری در این خصوص مطرح نشد./

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 5 =