دلیل بروز حادثه برای هواپیمای کاسپین در ماهشهر در حال بررسی است

تهران- ایرنا- نماینده مردم بندرماهشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: دلیل ایجاد حادثه برای هواپیمای کاسپین در فرودگاه ماهشهر توسط تیمی از متخصصان در حال بررسی است و نتیجه این بررسی در سطح عمومی اطلاع‌رسانی خواهد شد.

به گزارش خانه ملت، علی گل‌مرادی روز دوشنبه در تشریح جزییات حادثه‌ای که برای هواپیمای کاسپین شماره ۶۹۳۶ ایجاد شده است که در پی آن هواپیما از انتهای باند ماهشهر خوزستان خارج شده و پس از عبور از فنس‌های انتهای باند، وارد یک خیابان شده است، اظهار داشت: این پرواز از تهران به ماهشهر بوده که در ساعت ۶:۳۵ صبح امروز دچار حادثه شده و در زمان فرود به دلیل نقص فنی از باند فرودگاه ماهشهر خارج شده است.

نماینده مردم بندر ماهشهر، امیدیه و هندیجان در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: هم‌اکنون دلیل بروز این حادثه توسط تیمی از متخصصان در حال بررسی است تا در این مورد اطلاعات دقیق و کارشناسانه ارائه شود.

گل‌مرادی با اشاره به وضعیت مسافران این هواپیما، تصریح کرد: خوشبختانه در این حادثه آسیبی به ۱۳۶ مسافر این هواپیما وارد نشده است و همه آنها با صحت و سلامت از هواپیما خارج شده‌اند.

وی یادآور شد: البته این قبیل موضوعات به لحاظ فنی نیاز به بررسی تخصصی دارد که از تمام ابعاد صورت بگیرد و به محض اینکه خبری را در این خصوص به دست آوریم به طور قطع در سطح عمومی اطلاع‌رسانی خواهیم کرد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha