بررسی فنی حادثه خروج هواپیما از باند فرودگاه ماهشهر آغاز شد

آبادان - ایرنا - فرماندار شهرستان ماهشهر با بیان اینکه حادثه خروج هواپیمای مسافری از باند فرودگاه ماهشهر در حال بررسی است گفت: بعد از بررسی فنی و کارشناسی، هواپیما به فرودگاه منتقل می‌شود.

محسن بیرانوند دوشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت:پرواز شماره ۶۹۳۶ تهران - ماهشهر متعلق به شرکت هواپیمایی کاسپین صبح امروز هنگام نشستن در فرودگاه ماهشهر از باند خارج شد.

وی افزود: در پی این حادثه تیم های امدادی و اورژانس بلافاصله به محل فرود هواپیما اعزام شدند تا در صورت نیاز وارد عمل شوند که خدا را شکر در این حادثه به مسافران آسیب نرسید.

فرماندار شهرستان ماهشهر گفت: بررسی فنی و کارشناسی خروج هواپیمای مسافری از باند از سوی کارشناسان آغاز شده است تا علت حادثه به صورت دقیق مشخص شود.

بیرانوند تصریح کرد: چگونگی انتقال هواپیما در جلسه فوری شورای تامین شهرستان مورد بررسی قرار گرفت و تا ساعتی دیگر و پس از بررسی ابعاد فنی هواپیما به فرودگاه منتقل می‌شود.

وی اظهار داشت: در پی این حادثه جاده ماهشهر به سربندر بسته شده و برای تردد شهروندان مسیر جایگزین تعریف شده است.

پرواز شماره ۶۹۳۶ تهران - ماهشهر مربوط به شرکت هواپیمایی کاسپین که ساعت ۶:۴۰ دقیقه تهران را به قصد ماهشهر ترک کرده بود هنگام نشستن در فرودگاه ماهشهر در ساعت ۷:۳۵ دقیقه از باند خارج شد.

در پی این حادثه تیم کارشناسی سازمان هواپیمایی کشوری برای ارزیابی سانحه خروج هواپیما از باند در محل حاضر شده اند.

هواپیما حادثه دیده ۱۴۴ سرنشین داشت که شامل ۱۳۶ نفر مسافر و هشت نفر خدمه می باشند.

فرودگاه ماهشهر فرودگاه اختصاصی منطقه اقتصادی پتروشیمی این شهرستان می‌باشد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha