سرمربی شهرخودرو: معجزه‌آسا به بازی الرفاع رسیدیم

تهران- ایرنا- سرمربی تیم شهر خودرو گفت: بحث گرفتن میزبانی‌ها از ایران روی تیم تاثیر زیادی گذاشت، مدیران باشگاه کار خارق‌العاده‌ای کرده‌اند که شهر خودرو را به این دیدار رساندند.

«مجتبی سرآسیایی» روز دوشنبه پس از موفقیت در نخستین بازی مرحله پلی‌آف لیگ قهرمانانا آسیا در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در دیدار برابر الرفاع بحرین بازیکنان شهر خودرو از نظر فنی و کیفیت عالی کار کردند و در خلق موقعیت، رسیدن به دروازه  و شناسایی نقاط ضعف و قوت تیم حریف عملکردی قابل تمجید داشتند.

وی با بررسی خطوط سه‌گانه تیم تحت نظر خود عنوان کرد: مهاجم‌های تیم حریف در ضد حمله‌ها و قابلیت‌های فردی خیلی خطرناک و عالی بازی می‌کردند هر چند که دروازه تیم شهرخودرو روی یک غفلت باز شد اما بازیکنان ما به خوبی مهاجمان حریف را مهار کردند. فوتبالیست‌های شهر خودرو از نظر کیفی و فنی فوتبال چشم نوازی را به نمایش گذاشتند.

سرمربی شهر خودرو خاطرنشان کرد: در دیدار با الرفاع بحرین حداقل پنج موقعیت گلزنی داشتیم اما این نقطه ضعف را با اضافه شدن «محمد قاضی» بهبود می‌بخشیم. بازیکنان بزرگی به ما اضافه شدند و روز به روز شرایط تیم بهتر می‌شود. پس از آنکه «محمدرضا خلعتبری» به تیم شهر خودرو پیوست شاهد کمک فنی، روانی و شخصیتی زیادی از طرف او به تیم بودیم.  

سرآسیابی در ادامه با اشاره به مشکلات میزبانی تیم‌های ایرانی و دستورالعمل کنفدراسیون فوتبال آسیا گفت: در این مدت بحث میزبانی تاثیر زیادی روی ما گذاشت زیرا به دلیل برگزار نشدن این دیدار در مشهد هواداران ما محروم شدند و ما آن چیزی که در انتظار آن بودیم یعنی حضور تیم‌های آسیای در مشهد تحقق نیافت.

وی در پایان یادآور شد: بلاتکلیفی میزبانی تیم‌های ایرانی موجب سرگردانی شده بود اما مدیران باشگاه کار خارق‌العاده‌ای کرده‌اند که شهرخودرو را به این بازی رسانده‌اند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 3 =