ثبت نام اهالی رسانه برای شرکت در جشنواره فیلم فجر مشهد آغاز شد

مشهد- ایرنا- رییس اداره سینمایی و سمعی و بصری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی از آغاز ثبت نام اهالی رسانه برای شرکت در هفدهمین جشنواره فیلم فجر مشهد خبر داد.

سید حجت طباطبایی روز دوشنبه در این باره به خبرنگار ایرنا گفت: ثبت نام اصحاب رسانه برای حضور در هفدهمین جشنواره فیلم فجر مشهد از امروز آغاز می‌شود و تا ۱۰ بهمن ماه ادامه می‌یابد.

وی افزود: رسانه‌های دیداری، شنیداری و نوشتاری استان خراسان رضوی می‌توانند حداکثر نام چهار خبرنگار و عکاس را برای حضور در هفدهمین جشنواره فیلم فجر مشهد اعلام کنند.

او ادامه داد: فرم ثبت نام اینترنتی آماده شده است و عکاسان و خبرنگاران می‌توانند با مراجعه به سامانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی به آدرس اینترنتی https://khrz.farhang.gov.ir  ثبت نام و مدارک لازم را بارگذاری کنند.

قایم مقام دبیر هفدهمین جشنواره فیلم فجر مشهد گفت: مهلت ثبت نام در این سامانه قابل تمدید نیست و به تقاضاهایی که بعد از تاریخ مقرر ارسال شود ترتیب اثر داده نخواهد شد.

طباطبایی افزود:  برای خبرنگاران و عکاسانی که در این سامانه ثبت نام کنند کارت ویژه صادر می‌شود و آنان می‌توانند با ارایه این کارت در سالن ویژه‌ای که در محل نمایش فیلمهای جشنواره برای اصحاب رسانه و اهالی فرهنگ و هنر در نظر گرفته شده است همراه با تماشای فیلم به فعالیت رسانه‌ای خود نیز بپردازند.

وی ادامه داد: هنوز تعداد فیلمهایی که از سی و هشتمین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر در هفدهمین جشنواره فیلم فجر مشهد به نمایش درمی‌آید به طور کامل مشخص نیست اما نمایش ۱۱ فیلم قطعی شده است.

رییس اداره سینمایی و سمعی و بصری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: تلاش شده است که پس از نمایش هر فیلم نشست نقد و بررسی با حضور کارشناسان و اهالی رسانه در محل سینما برگزار شود.

هفدهمین جشنواره فیلم فجر مشهد از پانزدهم تا بیست و یکم بهمن ماه سال جاری در سینماهای مشهد برگزار می‌شود و امسال بخش "پروانه‌ها" ویژه فیلمهای کودک و نوجوان و بخش "جشن دوسالانه سیمرغ" ویژه معرفی تولیدات برتر سینمایی خراسان رضوی به این جشنواره افزوده شده است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 1 =