تفرقه‌افکنی در فضای مجازی توطئه دشمنان علیه نظام است

یزد- ایرنا- جانشین شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان یزد گفت: تفرقه‌افکنی با بهره‌گیری از فضای مجازی از جمله اهداف اصلی دشمنان علیه انقلاب است که مقابله با آن، بصیرت و هوشیاری همگانی را طلب می‌کند.

سعید زارع روز یکشنبه در کارگروه رسانه و فضای مجازی ستاد بزرگداشت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی افزود: جنگ رسانه‌ای گسترده علیه نظام با هدف انتشار اخبار جعلی و ضربه‌زدن به نظام از جمله رویکردهای جدید استکبارجهانی است .

وی ادامه داد: باید برای خنثی‌کردن توطئه‌های فرهنگی و رسانه‌ای دشمنان یک راهبرد و جو همدلی دقیق بین نهادها و دستگاه‌های اجرایی در استان تدوین و اجرا شود که این موضوع رسالتی بسیار ضروری و مهم است .

این مسوول اظهار داشت: در این خصوص آنچه از همه ضروری‌تر است این است که با همکاری همه رسانه‌ها و ایجاد اتاق فکر در راستای مقابله با این جنگ رسانه‌ای بیش از گذشته وارد کار و اقدام موثر شویم .

زارع به حضور اقشار مختلف مردم در راهپیمایی یوم‌الله  ۲۲ بهمن اشاره کرد بیان داشت: این روز در عمل باید به روز همبستگی ملی و وفاق همه نیروهای درون نظام علیه آمریکا و حامیانش مبدل شود .

به گفته وی  ۲۲ بهمن در اصل  نماد عینی تجلی بزرگترین جشن ملی ماست در حالی که دشمنان انقلاب  در جنگ نرم تمام تلاش خود را برای برهم زدن این همدلی با تولید اخبار جعلی به کار گرفته اند.

جانشین شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی یزد گفت: باید همه مردم و مسوولان با همدلی و با مشارکت پرصلابت خود در راهپیمایی روز پیروزی انقلاب 

 جواب دندان شکنی به مخالفان داخلی و خارجی نظام بدهند.

زارع یادآور شد: برگزاری جشن های ملیوظیفه انسانی، ملی و اخلاقی همگان است و باید رویکرد رسانه ها به گونه ای باشد که مشارکت خودجوش مردم را رقم بزند.

وی با اشاره به اهمیت انتخابات پیش رو که دوم اسفند ۹۸ برگزار می شود، تاکید کرد: راهپیمایی ۲۲ بهمن و حماسه گسترده مردم می‌تواند زمینه حضور حداکثری مردم را به عنوان موتور محرکه انتخابات فراهم کند.

همچنین قائم مقام صدا و سیمای مرکز یزد گفت: خون شهید قاسم سلیمانی فرمانده سابق نیروهای سپاه قدس و سایر شهدای انقلاب اسلامی ، نظام الهی ما را در برابر جنگ رسانه‌ای دشمنان بیمه کرده است.

حجت‌الاسلام صداقت کشفی افزود: تاکنون ۳۱ کارگروه استانی برای برنامه‌ریزی برنامه‌های دهه‌فجر در نظر گرفته شده که یکی از آنها، کارگروه رسانه و فضای مجازی است.

وی با اشاره به همزمانی چهلمین روز شهادت سردار سلیمانی با طلیعه ۲۲ بهمن اظهار داشت: هرچه بتوانیم در مراسم  ۲۲ بهمن امسال انسجام و وحدت بیشتری بین مردم ایجاد کنیم قدرت و اعتبار ملی کشور را افزایش خواهیم داد که این موضوع از جمله مطالبات رهبر معظم انقلاب است .

به گفته صداقت کشفی، فعالیت‌های دهه فجر امسال  بر پایه محورهای تکریم « سردار سلیمانی، انتخابات و گام دوم انقلاب» برنامه ریزی شده است.

جشن‌های سالگرد انقلاب اسلامی با عنوان دهه فجر از دوازدهم بهمن آغاز و تا ۲۲ بهمن ادامه دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 9 =