امکانات هیأت های ورزشی برای اجرای برنامه های دهه فجر بسیج شوند

یاسوج- ایرنا- مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد گفت: تمامی امکانات هیأت های ورزشی این استان برای اجرای هر چه مطلوب تر برنامه های ورزشی، فرهنگی و هنری ایام الله دهه فجر امسال بسیج شوند.

سید محمدتقی علوی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: اداره های ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد نیز تمامی امکانات خود را در این زمینه به کار گرفته و مورد استفاده بهینه قرار دهند.

وی خواستار تعامل، همکاری و مشارکت همه جانبه دستگاه های اجرایی کهگیلویه و بویراحمد برای اجرای برنامه های ایام الله دهه فجر امسال در این استان شد.

علوی افزود: اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد مسؤول کمیته ورزش ستاد ایام الله دهه فجر امسال این استان است.

مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: اجرای برنامه های متنوع، جذاب، خلاقانه و نوآورانه ورزشی، فرهنگی و هنری در استان از سوی مسؤولان این اداره کل در ایام الله دهه فجر امسال پیش بینی شده است.

علوی عنوان کرد: یکی از برنامه های مهم در ایام الله دهه فجر امسال در کهگیلویه و بویراحمد افتتاح ۱۱ طرح ورزشی در مناطق شهری و روستایی این استان است.

وی ابراز داشت: دیگر برنامه ها نیز شامل برگزاری انواع رقابت های ورزشی، جشنواره های فرهنگی و ورزشی و همایش های پیاده روی خانوادگی است.

کهگیلویه و بویراحمد افزون بر ۵۰ هزار ورزشکار ساماندهی شده مرد و زن در رشته های مختلف دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 1 =